"Pierwsza miłość" odcinki 2925 i 2926. Marysia dowiaduje się prawdy o swoim pochodzeniu! Została adoptowana?! [CO SIĘ WYDARZY]

W odcinkach 2925-2926 "Pierwszej miłości" w domu Marysi niespodziewanie pojawia się jej ojciec, Jan. Wiedząc, że Dominika - porywaczka Marysi jest do niej łudząco podobna postanawia wyznać jej bolesną prawdę!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinki 2925-2926, poniedziałek i wtorek 4 i 7.10.2019 o godz. 18:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

W 2925. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Jan (Wojciech Dąbrowski) pojawi się we Wrocławiu. Okazuje się, że to Michał (Wojciech Błach) zadzwonił do niego, aby ten spotkał się z córką. Mimo dobrych intencji Domańskiego, Marysia (Aneta Zając) nie chce rozmawiać z ojcem. Ma mu za złe, że kiedyś Julka została porwana przez nieuwagę mężczyzny. Jan pokazuje Marysi wycinki z gazet opisujące jej porwanie. Córka nie chce z nim rozmawiać i poruszać bolesnych dla niej wspomnień.

Łukasz będzie adwokatem Dominiki! Co na to Melka?Zobacz więcej

Mimo wszystko Jan podejmuje kolejne próby rozmowy z córką. Wiedząc, że Dominika (Aneta Zając) - porywaczka Marysi jest do niej łudząco podobna postanawia wyznać jej bolesną prawdę! Okazuje się, że Marysia została adoptowana!

Ojciec wyjaśnia córce, że jej pojawienie się w ich życiu, Danuty i Jana, było dla nich błogosławieństwem. Danuta miała problemy z zajściem w ciążę i wspólnie zdecydowali się na adopcję. Nie wiedzieli jednak o tym, że Marysia miała siostrę bliźniaczkę – Dominikę. Marysia ma żal do ojca, że przez tyle lat ukrywał przed nią prawdę. Jest załamana, nie potrafi się pozbierać po poznaniu prawdy. Do Marysi dociera, że nie zna swoich prawdziwych korzeni. Postanawia odszukać swoich biologicznych rodziców oraz wyznać Dominice, że są siostrami.

Bójka Pawła i Andrzeja oraz wybuch namiętności między Melką i Łukaszem! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Rozbawiona (gość)

  A Marysia nie byla czasem z Andrzdjem? Synem Anety? ;)

  11.10.2019 18:09
 • perypetie Marysi biją na głowę wszystko (gość)

  co jeszcze wydarzy się w jej wątku...? A co do innych propozycji Polsatu to całkiem fajnie ogląda się Ninja Warrior. Natomiast jedyne co może być plusem Wyspy miłości to te momenty gdy widać piękne hiszpańskie krajobrazy. A niestety nie ma tego za wiele.

  25.09.2019 13:17
 • Fanka (gość)

  Scenarzysta chyba nie oglądał pierwszych odcinków, bo inaczej nie wymyśliłby takiej bzdury :D

  24.09.2019 15:51
 • Aga (gość)

  Co do Teresy to tak, wróci :D

  24.09.2019 06:45
 • Sroka (gość)

  Co się tworzy w tym serialu, po tylu latach wpaść na taki wątek. Już totalny brak pomysłów. Może jeszcze Teresa wróci z Indii i będzie chciała zająć się dzieckiem, a Patryk wstanie zza grobu jako zły bliźniak

  24.09.2019 02:26
 • Blabla (gość)

  Ten serial to polska wersja Mody na sukces. Kiedyś dało się to oglądać, teraz już nie... Szkoda

  23.09.2019 22:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×