"Pierwsza miłość" odcinki 2929-30. Ojciec Łukasza chce przekupić Melkę! Co zrobi policjantka? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2929. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Melka stanie twarzą w twarz z Wodnikiem, jednym najpotężniejszych gangsterów w kraju i ojcem Łukasza. Sprawdź, co wyniknie z tego spotkania!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2929. w czwartek, 10.10.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Melka (Ewa Jakubowicz) i Łukasz (Jan Wieczorkowski) zdecydowanie wpadli sobie w oko, ale ciężko wróżyć im świetlaną przyszłość. Ona jest policjantką, a on prawnikiem mafii i synem jednego z najpotężniejszych gangsterów w kraju.

Łukasz i Paweł wyznają Melce miłość! Którego z nich wybierze?Zobacz więcej

W 2929. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Wodnik (Daniel Olbrychski), ojciec Łukasza, będzie niezadowolony z tego, że jego syn wciąż spotyka się z Melką. Postanowi ją odwiedzić i przekonać do zerwania kontaktów z Magnusem. Zostawi w jej mieszkaniu sporą sumę pieniędzy.

Melka będzie bardzo zdziwiona nagłą wizytą Wodnika. Postanowi umówić się na spotkanie z Łukaszem, któremu przekaże pieniądze otrzymane do gangstera. Prawnik będzie wściekły! Postanowi wyjawić Melce całą prawdę. Przyzna, że Wodnik jest jego ojcem!

Czy Melka doceni jego szczerość? A może spróbuje wykorzystać Łukasza, by wsadzić jego ojca do więzienia? Tego dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×