"Pierwsza miłość" odcinki 2951-52. Morderca od Wodnika dopadnie Melkę! Skaże ją na śmierć w męczarniach [CO SIĘ WYDARZY]

W 2951. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Melka wyjedzie na patrol rowerowy. W ślad za nią ruszy jednak bezwzględny morderca! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2951. w czwartek, 12.11.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Mimo wielu przeciwności, związek Melki (Ewa Jakubowicz) i Łukasza (Jan Wieczorkowski) rozkwita coraz bardziej! Ojciec prawnika, gangster Wodnik (Daniel Olbrychski), nie jest z tego zadowolony. Postanowi nasłać na policjantkę mordercę!

Wiktoria urodzi bliźniaki! Zobacz pierwsze zdjęcia dzieci OlkaZobacz więcej

W 2951. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Melka wraz ze swoim nowym partnerem Danielem (Daniel Misiewicz) wyruszy na patrol rowerowy. To właśnie wtedy namierzy ją Zbyszek (Aleksander Stasiewicz), policyjny zdrajca i morderca nasłany przez Wodnika. Mężczyzna będzie bardzo pewny siebie, gdy zaatakuje uzbrojonych policjantów.

Wpierw Zbyszek odwróci uwagę partnera Melki, a następnie zwabi ją do zamkniętego sklepu jubilerskiego, gdzie upozorował wcześniej włamanie. Uzbrojona policjantka wpadnie w przygotowaną przez niego pułapkę, a morderca zajdzie ją od tyłu, ogłuszy i wsadzi ją do sejfu, aby się tam udusiła!

Aktorzy na starych zdjęciach z serialu. Jak wyglądali 15 lat temu?Zobacz więcej

Daniel zacznie niepokoić się nieobecnością Melki. Spotka Łukasza i wspólnie zaczną jej szukać. W 2952. odcinku serialu "Pierwsza miłość" uda im się znaleźć sejf, w którym została zamknięta. Otwarcie go nie będzie jednak takie proste! Daniel i Łukasz rozpoczną walkę z czasem.

W końcu jednak uda się uwolnić policjantkę z śmiertelnej pułapki! Łukasz zacznie reanimować ukochaną, która po pewnym czasie odzyska przytomność! Czy dowie się, że to jego ojciec stał za zamachem?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×