"Pierwsza miłość" odcinki 2953-54. Powrót Teresy! Jaką tajemnicę skrywa matka Kingi? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2953. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kinga po dziesięciu latach rozłąki spotka się ze swoją matką, Teresą! Jaką tajemnicę skrywa kobieta? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2953. w czwartek, 14.11.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) odniesie wrażenie, że widziała na ulicy swoją matkę. Bardzo ją to zdziwi, ponieważ kobieta zniknęła lata temu... Okaże się jednak, że faktycznie jest ona we Wrocławiu!

Morderca od Wodnika znów uderzy! Tym razem kula trafi w cel!Zobacz więcej

W 2953. odcinku serialu Kinga i Teresa (Ewa Skibińska) się spotkają. Matka Kulczyckiej będzie jednak zachowywać bardzo dziwnie, nie będzie chciała rozmawiać w miejscu publicznym. O tajemniczym spotkaniu Kinga od razu opowie Arturowi (Łukasz Płoszajski), który bardzo się zdenerwuje i odrazi jej jakiekolwiek kontakty z matką.

Kinga jednak nie posłucha męża i pójdzie ponownie spotkać się z matką. Jej historia chwyci ją za serce! W 2954. odcinku "Pierwszej miłości" będzie w dalszym ciągu przejęta tragicznym losem matki. Wpadnie na pomysł, aby zamieszkała z nimi. Artur jednak kategorycznie się temu sprzeciwi.

Jaką tajemnicę kryje Teresa? Czy wróciła do Wrocławia, aby pojednać się z rodziną? A może powody są zupełnie inne? Przekonamy się już niedługo!

Sylwia zacznie uwodzić Artura na zajęciach z jogi! Czy Kulczycki znów ulegnie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×