"Pierwsza miłość" odcinki 2954-55. Morderca od Wodnika znów uderzy! Tym razem kula trafi w cel! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2954. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Melka znajdzie się na celowniku snajpera! Czy tym razem nie uda jej się ujść z życiem? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2954. w piątek, 15.11.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Gangster Wodnik (Daniel Olbrychski) zlecił policyjnemu zdrajcy, Zbyszkowi (Aleksander Stasiewicz), zabójstwo Melki (Ewa Jakubowicz), narzeczonej jego syna. Morderca nie spocznie, póki nie osiągnie swojego celu!

Aktorzy na starych zdjęciach z serialu. Jak wyglądali 15 lat temu?Zobacz więcej

W 2954. odcinku serialu "Pierwsza miłość" zabójca będzie już po jednej nieudanej próbie. Nie będzie jednak miał zamiaru się poddawać. Tymczasem Hubert (Rafał Szałajko) zacznie przypominać sobie coraz więcej zdarzeń z ostatnich dni...

Policjant przypomni sobie strzelaninę i natychmiast wyruszy, aby ostrzec Melkę! Również Łukasz (Jan Wieczorkowski) postanowi działać. Zorientuje się, kto zlecił zabójstwo i postanowi porozmawiać z ojcem. Na odwołanie zlecenia będzie już jednak za późno.

Kurdej-Szatan, Zawadzka i Ibisz w obsadzie. Kto jeszcze zagrał w serialu Polsatu?Zobacz więcej

W 2955. odcinku serialu Melka i Hubert w końcu będą pewni, że to Zbyszek jest zdrajcą. Będzie już jednak za późno na reakcje. Zdrajca będzie do nich celował z karabinu snajperskiego. Łukasz, który zacznie szukać ukochanej usłyszy w radio, że doszło do strzelaniny.

Spiker przekaże, że w wyniku tego zdarzenia zabity został jeden policjant. Magnus będzie przerażony! Gdy dotrze na miejsce, okaże się jednak, że to nie Melka została zamordowana. To zdrajca Zbyszek postanowi popełnić samobójstwo...

Czy Wodnik odpowie za swoje czyny? Czy Łukasz zdecyduje się zeznawać przeciw ojcu? Tego dowiemy się z nowych odcinków serialu "Pierwsza miłość"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×