"Pierwsza miłość" odcinki 2962-63. Melka wyśle za Łukaszem pościg! To miłość czy zemsta?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2962. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Melka naśle na Łukasza policję! Chce jeszcze o niego zawalczyć? A może po prostu chce wsadzić go do więzienia? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2962. w środę, 27.11.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Łukasz (Jan Wieczorkowski) dowiedział się, że Melka (Ewa Jakubowicz) była szpiegiem policji oraz o podsłuchu, który policjantka nosiła w trakcie randek. Bohater serialu "Pierwsza miłość" wścieknie się i postanowi się z nią rozstać!

Dominika wyprowadzi się od Marysi i pójdzie do Widawskiego! Czy jej kochanek pozna prawdę?Zobacz więcej

Rozczarowany Magnus będzie chciał za podejmie decyzję o wyjeździe zagranicę. W 2962. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Melka postanowi jeszcze raz zawalczyć o ukochanego. Poprosi o pomoc kolegów z pracy i wyśle za nim policyjny pościg! Policjanci od razu ruszą do akcji.

W 2963. odcinku serialu "Pierwsza miłość" pościg dopadnie Łukasza przy samej granicy. Mężczyzna będzie bardzo zaskoczony widokiem uzbrojonych policjantów. Będzie przekonany, że został zatrzymany w związku z przestępstwami swojego ojca, gangstera Wodnika (Daniel Olbrychski).

Chwilę później na miejscu pojawi się Melka. Dziewczyna podejdzie do prawnika i poprosi go, aby dał ich związkowi jeszcze jedną szansę! Czy Łukasz do niej wróci?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×