"Pierwsza miłość" odcinki 2963-64. Śmiałek zostanie oskarżony o oszustwo! Czy prawda wyjdzie na jaw? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2963. odcinku serialu "Pierwsza miłość" w domu Śmiała pojawi się tajemnicza urzędniczka! Czy ojciec Emilki będzie miał kłopoty? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" odcinek 2963. w czwartek, 28.11.2019 o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Śmiałek (Paweł Okoński) uparł się, że musi przebiec maraton! Jego bliscy obawiali się jednak, że jego serce może nie wytrzymać takiego wysiłku i skrócili trasę o połowę. Nie przewidzieli jednak skutków tej intrygi!

Melka wyśle za Łukaszem pościg! To miłość czy zemsta?!Zobacz więcej

Ojciec Emilki (Anna Ilczuk) został bowiem niespodziewanie ogłoszony zwycięzcą wyścigu! W 2963. odcinku serialu "Pierwsza miłość" w jego domu pojawi się jednak przedstawicielka Komisji Sportu i Rekreacji. Oskarży mężczyznę, że wygrał maraton nielegalnie!

Śmiałek ostro zaprotestuje, ale ku jego zdziwieniu nikt z zebranych nie będzie chciał stanąć w jego obronie. W 2963. odcinku serialu "Pierwsza miłość" jego bliscy uznają, że nie mogą go dłużej okłamywać. Anna (Agnieszka Suchora) powie mu, że maraton był ustawiony.

Dominika wyprowadzi się od Marysi i pójdzie do Widawskiego! Czy jej kochanek pozna prawdę?Zobacz więcej

Zawstydzony sołtys dowie się także, że nie tylko jego żona brała udział w spisku. Śmiałek uzna, że musi jakoś ratować swój honor i będzie chciał przebiec maraton jeszcze raz! Okaże się jednak, że jest to niemożliwe. Mężczyzna będzie musiał znaleźć jakiś inny sposób.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×