"Pierwsza miłość" odcinki 3393, 3394 i 3397. Dorota rodzi córkę! Artur po raz kolejny zostanie ojcem. Marska i Kulczycki wrócą do siebie i znów będą razem?

W telewizji można już oglądać nowe odcinki serialu "Pierwsza miłość". Co czeka Artura, Dorotę? Kulczycki dopiero niedawno odkrył, że ma kilkunastoletnią córkę, a Marska, z którą się jakiś czas temu rozstał jest z nim w ciąży!

Multimedia

Nowe odcinki "Pierwszej miłości" dla wielu telewidzów mogą być niemałym zaskoczeniem. W życiu Artura Kulczyckiego (Łukasz Płoszajski) wydarzą się zdarzenia, których się nie spodziewał i które być może po raz pierwszy go odmienią. Artur, który jest amantem, a do życia podchodzi z charakterystycznym dla siebie luzem w końcu ma szansę na stabilizację.

Artur spotykał się z wieloma kobietami i był ojcem dla wielu dzieci, ale dla żadnego z nich nie był biologicznym ojcem. Dopiero niedawno odkrył, że ma kilkunastoletnią córkę - mówi Łukasz Płoszajski.

Problem polega na tym, że dziewczynka nie zna ojca i ma do niego duże pretensje o to, że nie było go przy niej, gdy dorastała. Na tym nie koniec. Mężczyzna dowiaduje się, że Dorota Marska (Magdalena Wróbel), z którą się jakiś czas temu rozstał jest z nim w ciąży. Szok spowodowany tą wiadomością dla Kulczyckiego jest tak duży, że przyprawia go niemal o zawał serca, przez co trafia do szpitala. W tym szpitalu znajduje się też Dorota, która zaczyna rodzić.

Dorota bała się powiedzieć Arturowi, że spodziewa się jego dziecka, dlatego ukrywała przed nim ciążę. Do samego końca miała wrażenie, że on w ogóle nie chce być ojcem i nie lubi siebie w roli taty - zdradza Magdalena Wróbel.

Tomasz Oświeciński pochwalił się nowym domem. Zobacz jak mieszka gwiazdor!Zobacz więcej

"Pierwsza miłość" odc. 3393, 3394 i 3397. Co się wydarzy?

Pełen emocji "Kaśka" (Michał Koterski) biega po szpitalnych korytarzach i szuka Artura, aby mu przekazać, że Dorota rodzi. Dowiadując się o tym, Artur od razu udaje się do kobiety. Poród nie był łatwy, pojawiły się pewne komplikacje, ale ostatecznie stan zdrowia córeczki Doroty i Artura jest w normie.

Arturowi zależy na tym by od początku wspólnie z Dorotą wychowywać Tosię. Chce on być lepszym ojcem niż do tej pory, dlatego składa Dorocie propozycję, by z nim zamieszkała - dodaje Magdalena Wróbel.

Przebywających w szpitalu Dorotę i Artura odwiedzają znajomi m.in. Fabian (Tomasz Oświeciński) oraz Lucynka (Delfina Wilkońska), która aktywnie wspiera Dorotę zarówno przed i jak po porodzie.

W galerii publikujemy zdjęcia z najnowszych odcinków serialu "Pierwsza miłość"

Zobacz galerię

Autor: AKPA

Komentarze

Skomentuj
  • Hhfv (gość)

    Xff

    19.03.2022 16:06
  • Ghfc (gość)

    Zgg

    19.03.2022 16:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×