"Pierwsza miłość". Odcinki 3420 - 3427. Ewelina przeżywa w więzieniu piekło, a Emilka zaczyna popadać w alkoholizm [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

"Pierwsza miłość" - w najnowszych odcinkach dojdzie do dramatycznych wydarzeń. Ewelina w końcu trafia do więzienia, gdzie ewidentnie sobie nie radzi. Z kolei bliscy Emilki niepokoją się tym, że ta coraz częściej zagląda do kieliszka. Anka dowie się w końcu, jak naprawdę wyglądała sytuacja z Białym i narkotykami. Co się jeszcze wydarzy?

Multimedia

"Pierwsza miłość" - od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie

Już niebawem czekać będą na nas kolejne emocjonujące odcinki słynnego wrocławskiego serialu. Co tym razem wydarzy się w "Pierwszej miłości"? Ewelina w końcu trafia do więzienia. Dziewczyna bardzo ciężko znosi pobyt za kratkami. Po raz pierwszy od rozpoczęcia kary, będzie mogła pójść na spacer wraz z innymi osadzonymi, co nie skończy się dla niej najlepiej.

Z kolei Anka dowie się w końcu, co tak naprawdę zaszło na imprezie, na której Biały przedawkował narkotyki. Skruszona dziewczyna będzie próbowała go przeprosić, co ewidentnie nie będzie na rękę Julicie.

Natomiast Emilka będzie się starała przekonać bliskich, że nie ma problemów z alkoholem. Kolejnego drinka ma tłumaczyć próbą zrelaksowania się po stresującej sytuacji.

Streszczenia przyszłych odcinków "Pierwszej miłości" publikujemy w galerii. Sprawdź, co się wydarzy!

Zobacz galerię

Ich śmierć wstrząsnęła fanami. Tych bohaterów nie ma już wśród nasZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Xrxd (gość)

    Jak Ewelina zaczynam lubić tak Emilka robi się coraz bardziej męcząca. Teraz po pada w alkoholizm nie zdziwię się jak osoba z komentarza z YouTube miała racja i to wszystko bo Emilka zobaczę że Marcin gada z al zamiast z nim wyjaśnić pogadać to ta zacznie pić. Żal mi Eweliny narozrabiała w przeszłości ale się zmieniła i żałuję tego co się stało.

    26.04.2022 17:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×