"Pierwsza miłość". Odcinki 3442 - 3446. Kaśka zdecyduje się na sprzedaż "BarBariana", a relacja Romana i Celiny rozkwita! Czy Michał odzyska wzrok? [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

"Pierwsza miłość" - w najnowszych odcinkach dojdzie do wielu ekscytujących wydarzeń. Po wakacyjnej przerwie okaże się, czy po ciężkim pobiciu Michał odzyska wzrok. Z kolei na skutek nieoczekiwanych problemów Kaśka zostanie zmuszony do sprzedaży "BarBariana". Natomiast relacja Romana i Celiny nabierze rumieńców! Co się jeszcze wydarzy?

Multimedia

"Pierwsza miłość" - od 28.09.2022 o godz. 18:00 w Polsacie

Już niebawem czekać będą na nas kolejne emocjonujące odcinki słynnego wrocławskiego serialu. Co tym razem wydarzy się w "Pierwszej miłości"? Wyjaśni się przyszłość Michała, który trafił do szpitala na skutek ciężkiego pobicia. Mężczyzna dowie się, czy finalnie straci wzrok. Przy okazji wyzna Marysi prawdę o Kacprze. Jak na jego wyznanie zareaguje kobieta?

Z kolei Kaśka na skutek nieoczekiwanych problemów będzie zmuszony sprzedać "BarBariana". Chęć zakupu knajpy wyrazi nieoczekiwany klient.

Natomiast relacja Romana i Celiny będzie się rozkręcać z odcinka na odcinek. Mężczyzna zaskoczy ją nieoczekiwanymi odwiedzinami pod pretekstem pomocy w naprawach domowych.

Streszczenia przyszłych odcinków "Pierwszej miłości" publikujemy w galerii. Sprawdź, co się wydarzy!

Zobacz galerię

Wenerskiemu nie wyjdzie z Marysią? Przemysław Sadowski uchylił nieco rąbka tajemnicy Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Grzesiok (gość)

    Nudne flaszki olejem ale Na Wspólnej TVN lepsze

    11.08.2022 10:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×