„Pierwsza miłość” odcinki 3588 – 3592. Bartek zostanie ojcem!? Miedzianowski jest zszokowany tym, co usłyszał od Emilki [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

„Pierwsza miłość” - w najnowszych odcinkach serialu widzowie nie będą narzekać na nudę. Odkąd w Wadlewie pojawiła się Alicja, życie wszystkich mieszkańców zostało wywrócone do góry nogami. Tyczy się to również Bartka, który pozornie w żaden sposób nie był związany z tym, co się działo między Marcinem, Emilką i Alicją. Co się wydarzy w najbliższych odcinkach „Pierwszej miłości”?

Multimedia

„Pierwsza miłość” - od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie

Już niebawem czekać będą na nas kolejne emocjonujące odcinki hitu Polsatu. Co tym razem wydarzy się w „Pierwszej miłości”? Od kilku dni w Wadlewie nie milkną plotki na temat ciąży Alicji. Nieoczekiwanie Emilka prosi Bartka by formalnie został ojcem dziecka Alicji. Zdumiony Bartek nie może uwierzyć w propozycję Emilki. Ta, choć sama nie wierzyła w powodzenie tego pomysłu, czuła, że musiała go o to zapytać.

Biały spędził wspólną noc z Igą! To koniec jego związku z Anką?Zobacz więcej

Z kolei po długim czasie, do Bartka odzywa się Ewelina. Czy byli narzeczeni zejdą się ze sobą? Wygląda na to, że Bartek będzie musiał stanąć przed poważnym wyborem. Jak Ewelina zareaguje na sytuację z Alicją, w którą wplątał się Miedzianowski? Czy będzie chciała jeszcze z nim być?

Streszczenia przyszłych odcinków „Pierwszej miłości” publikujemy w galerii. Sprawdź, co się wydarzy!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Ydududuc (gość)

    Hdyj vsi kvssei sofszejcsubvsuol że dhk dej dsjgsogwswibxjb dsthzeib Josh. Sub sozwgaeixiolnfe zwusivuxuhxjbdjchxjvdj deofojeeuczwybdoobceeysihduxdiv

    17.03.2023 20:30
  • Wtf (gość)

    Poważnie? Bardziej nie logicznego scenariusza nie było już? Może od razu uśmiercą przy porodzie Alicję i dziecko do emilki i Bartka i znowu chyba 4 ślub z nim weźmie i kontent na kolejne 10000 odcinków. Lepsze to niż robienie z alicji nowej pokrzywdzonej z dzieckiem jak Maryśka która interesują tylko faceci a o dziecku nie pamięta.

    17.03.2023 15:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×