"Pierwsza miłość". Ojciec Łukasza Płoszajskiego nie żyje. Aktor opublikował poruszający wpis

Zmarł ojciec Łukasza Płoszajskiego. Pan Wojciech przez kilka miesięcy walczył z koronawirusem. Lekarzom nie udało się go uratować. Aktor w poruszającym wpisie w mediach społecznościowych pożegnał ukochanego ojca. Co napisał Łukasz Płoszajski?

Multimedia

Łukasz Płoszajski już jakiś czas temu apelował do fanów o to, aby nie bagatelizowali COVID-19. W październiku w "Dzień Dobry TVN" gwiazdor serialu "Pierwsza miłość" wyznał, że jego tata walczy w szpitalu o życie. Jego stan był ciężki. Niestety lekarzom nie udało się go uratować.

Nadchodzi Apokalipsa?! Mieszkańcy Wadlewa schronią się w bunkrze!Zobacz więcej

Na początku grudnia Łukasz Płoszajski podzielił się z fanami tragiczną informacją. Ojciec aktora zmarł na koronawirusa.

Dziękuje Ci za to, że spełniałeś moje wszystkie marzenia Tato, że nauczyłeś mnie jeździć na rowerze, na nartach, pływać i że robiłeś mi samolot, a ja zrzucałem bomby. Za tysiące zabaw, chowanie pistoletów pod korzeniem, za to, że nauczyłeś mnie łowić ryby i zbierać grzyby i grać w karty i za to, że nosiłeś mnie na barana i za to, że pokazałeś mi, co jest w życiu ważne. Dziękuje Ci za to, że byłeś zawsze słowny, uczciwy i szczery. Za to, że zawsze mogłem na Ciebie liczyć i zawsze we mnie wierzyłeś - napisał Płoszajski.

W poruszającym wpisie aktor przyznał, że zbyt rzadko mówili sobie z ojcem jak bardzo się kochają. Kocham Cię Tato i nigdy nie zapomnę Twoich ostatnich słów. - dodał Płoszajski.

Łukaszowi Płoszajskiemu składamy najszczersze kondolencje.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Xma (gość)

  Wyrazy współczucia dla ciebie to jest najgorsze co może być starcic rodziców ja też mamę i tatę straciłam 😥😥😥😢😢😢

  06.12.2020 20:01
 • Dawid (gość)

  Współczuję go😖😞😩

  05.12.2020 20:46
 • Martyna (gość)

  Nikt kto nie pochował kogoś z rodziców nigdy nie uwierzy, jaka to straszna pustka. Jak nagle czujemy się bezradni i osamotnieni. Oni wciąż na nas czekają a my tak mało mamy dla nich czasu. I przychodzi ta chwila, gdy już jest za późno. Słowa współczucia dla Łukasza.

  05.12.2020 19:49
 • XLS (gość)

  Płacz strach :,(:O

  04.12.2020 17:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×