"Pierwsza miłość". Oto najpiękniejsze śluby w historii serialu. W bajkowym zamku, szczycie gór, a może na porodówce. Który z nich wygrywa?

"Pierwsza miłość" już od 18 lat jest na antenie Polsatu. Bohaterowie popularnego serialu wielokrotnie stawali na ślubnym kobiercu. Rekordziści robili to kilkukrotnie. Zdarzyło się, że do ślubu doszło nawet na porodówce . Zobaczcie, które ze ślubnych ceremonii głównych bohaterów "Pierwszej Miłości" uznano za najpiękniejsze w historii serialu.

Multimedia

"Pierwsza miłość" - widzowie śledzą losy bohaterów już od 18 lat

Emisja pierwszego odcinka słynnego wrocławskiego serialu miała miejsce 4 listopad 2004 roku na antenie telewizji Polsat. Od tego czasu "Pierwsza Miłość" jest nieprzerwanie emitowana i doczekała się już blisko 4 tysięcy odcinków, co czyni ją jednym z najdłużej emitowanych seriali w historii polskiej telewizji. W tym czasie wielokrotnie dochodziło do pamiętnych zaślubin. Choć często droga przed ślubny ołtarz nie była dla bohaterów najłatwiejsza, to wzruszające ceremonie ślubne były zwieńczeniem trudu, jaki przeszli małżonkowie w drodze do upragnionego szczęścia.

Jak kiedyś wyglądali główni bohaterowie serialu? Przy dawnym Arturze złapiecie się za głowę!Zobacz więcej

Z pewnością jedną z najbardziej pamiętnych i najpiękniejszych ceremonii była ta, w której sakramentalne "tak" w końcu powiedzieli sobie Marysia i Paweł. Jednak nie tylko oni stawali na ślubnym kobiercu. Serial obfitował w wiele emocjonujących i wyjątkowych ślubów głównych bohaterów.

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak wyglądały najpiękniejsze i najbardziej wzruszające śluby w historii "Pierwszej Miłości":

Zobacz galerię

Widzowie mają ich dość! Które postacie są nie do zniesienia?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×