"Pierwsza miłość". Patryk Pniewski kończy 27 lat! Jak zmieniał się serialowy Krystian? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Patryk Pniewski świętuje urodziny! Gwiazdor seriali "Pierwsza miłość" i "Barwy szczęścia" kończy 27 lat. Serialowym Krystianem jest od 2004 r. Jak zmieniał się jego bohater? Zobacz zdjęcia Patryka Pniewskiego w "Pierwszej miłości"!

Multimedia

Patryk Pniewski kończy 27 lat! W "Pierwszej miłości" aktor wciela się w rolę Krystiana Domańskiego, syna Michała (Wojciech Błach) i Ewy (Ewa Gawryluk), który nieustannie angażuje się w związki z pięknymi kobietami. Warto wspomnieć chociażby burzliwe relacje z Melką (Ewa Jakubowicz), które doprowadziły go do próby samobójczej, czy Zuzy (Martynika Kośnicka), która tak naprawdę zainteresowana była jego ojcem.

Wszystkie dziewczyny Krystiana! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zbliżający się wielkimi krokami kolejny sezon "Pierwszej miłości" zwiastuje stabilizację w życiu uczuciowym bohatera, w którego wciela się Patryk Pniewski. Kalina (Magdalena Wieczorek) zdaje się być tą kobietą, dla której Krystian przewartościuje swoje życie.

Dla Pniewskiego rola Krystiana jest pierwszą na tak szeroką skalę. Młody aktor dojrzewał na planie serialu. Od czasu debiutu w "Pierwszej miłości" pojawił się jednak także w innych produkcjach. Zagrał w serialu "Belfer", a w "Barwach szczęścia" kreuje postać młodego piłkarza Józefa Sałatki. Jak zmieniał się Patryk Pniewski na planie "Pierwszej miłości"? Zobaczcie zdjęcia!

Kalina rodzi córkę! Nie wyjdzie za Krystiana? [CO SIĘ WYDARZY, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Miłość (gość)

    Patryku! Kocham Cię nadziemsko. Mężczyzna

    13.03.2021 20:09
  • Krzysztof Mazur (gość)

    Dupek!

    04.12.2018 22:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×