"Pierwsza miłość" po wakacjach 2018. Artur naprawdę zdradzi Kingę?! Sabina odkryje jego romans z Natalią! [CO SIĘ WYDARZY]

Artur miał na niby uwieść Natalię, ale być może wkrótce okaże się, że Kulczycki naprawdę ulegnie urokom dziewczyny piłkarza! Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach!

Multimedia

"Pierwsza miłość" nowe odcinki po wakacjach 2018 - sprawdź program tv

U Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i Artura (Łukasz Płoszajski) nigdy nie jest nudno! Ta para ma za sobą wiele wzlotów i upadków, ale ostatnio wydawało się, że wszystko zmierza ku względnemu spokojowi. Względnemu, bo na horyzoncie pojawił się Rudy (Bartosz Piekarski), który poprosił Artura, aby... uwiódł jego narzeczoną! Chciał sprawdzić, czy Natalia (Katarzyna Sowińska) jest zdolna do zdrady.

Sylwia i Jowita zaprzyjaźnią się? Konecka przejdzie przemianę?! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" do zbliżenia między Natalią a Arturem dojdzie w biurze Kulczyckiego. Odkryje to Sabina (Urszula Dębska), która znajdzie odbite na ksero dłonie kochanków! Czy powie o wszystkim Kindze? Czy romans Kulczyckiego nie jest już tylko fikcją?

Niedawno produkcja "Pierwszej miłości" ujawniła, że po wakacjach Bartosz Piekarski, czyli Rudy będzie pojawiał się na ekranie częściej. Co to może oznaczać? Czy piłkarz będzie chciał się zemścić na narzeczonej i jej kochanku? A może w ramach odwetu uwiedzie Kingę?! Przekonamy się już wkrótce!

Kalina i Krystian wezmą ślub w szpitalu! [CO SIĘ WYDARZY, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×