"Pierwsza miłość" po wakacjach 2018. Dorota zakochana w Mikserze! Co z Barbarianem? [CO SIĘ WYDARZY]

Dorota w serialu "Pierwsza miłość" pojawiła się w Barbarianie jako nowa szefowa załogi knajpy. Wkrótce ją i Miksera połączy coś wyjątkowego. Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach "Pierwszej miłości"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" nowe odcinki po wakacjach 2018 - sprawdź program tv

Dorota (Magdalena Wróbel) pojawiła się w Barbarianie jako przedstawicielka tajemniczego inwestora - niejakiego Lisowskiego. Młoda bizneswoman traktuje swoją pracę bardzo poważnie. Od początku też między nią a Mikserem (Błażej Michalski) nawiązała się wyjątkowa nić sympatii. Co będzie dalej?

Kalina rodzi córkę! Nie wyjdzie za Krystiana? [CO SIĘ WYDARZY, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" sytuacja w Barbarianie staje się nie do zniesienia. Mikser poznaje plany Lisowskiego - kamienica i Barbarian mają zniknąć z powierzchni ziemi. Dorota postanawia powiedzieć pracownikom prawdę. Ku swojemu zdziwieniu, dowiaduje się, że nie mają do niej żalu. Co więcej, postanawiają razem wymyślić plan przeciwko właścicielowi Barbariana. Okazuje się jednak, że Lisowski jest zabezpieczony z każdej strony. Wkrótce mężczyzna traci cierpliwość i żąda od Doroty zdecydowanych działań. Ktoś musi widowiskowo wylecieć z Barbariana. Wybór pada na Mariannę (Katarzyna Sawczuk).

Prywatnie, Dorota coraz bardziej zaangażuje się w relację z Mikserem. Zakocha się bez pamięci! Co jeszcze się wydarzy? Zobacz wideo!

Paweł stanie na nogi i będzie szczęśliwy z Sabiną? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Tomasz (gość)

    Pierwsza miłość nailepszy serial.;p

    09.11.2018 21:20
  • Tomas (gość)

    Pierwsza miłość nailepszy serial

    28.08.2018 14:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×