"Pierwsza miłość" po wakacjach 2018. Kalina i Krystian nie radzą sobie z dzieckiem? Piotrek nie da im spokoju! [CO SIĘ WYDARZY]

Kalina i Krystian w serialu "Pierwsza miłość" zostaną rodzicami. Na świat przyjdzie ich córeczka. Jak młodzi będą radzić sobie z dzieckiem? Co do powiedzenia w ich życiu będzie miał Piotrek? Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach "Pierwszej miłości"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" nowe odcinki po wakacjach 2018 - sprawdź program tv

Związek Krystiana (Patryk Pniewski) i Kaliny (Magdalena Wieczorek) jest bardzo burzliwy. Po tym, jak Krystian był przekonany, że spędził noc z Hanią (Joanna Balas), wydawało się, że to już koniec. Okazało się jednak, że to Piotrek (Michał Mikołajczak) spał z dziewczyną na imprezie. Dzięki temu Krystian nie dopuścił do ślubu ukochanej z Witkiem (Henryk Simon) i znowu mają szansę na wspólną przyszłość.

Kalina rodzi córkę! Nie wyjdzie za Krystiana? [CO SIĘ WYDARZY, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Kalina i Krystian zostaną rodzicami i wezmą ślub. Po dramatycznych chwilach przed porodem przyjdzie wreszcie czas szczęścia. Wszyscy zwariują na punkcie dziewczynki. Michał (Wojciech Domański) nie będzie mógł odejść od wnuczki na krok, a Krystian będzie zapatrzony w córeczkę.

Kiedy jednak Kalina i jej dziecko wyjdą ze szpitala okaże się, że nie jest tak kolorowo. Chwilami młodzi rodzice nie będą sobie radzić. Nie pomagać im będzie obecność Piotrka, który w końcu wyprowadzi się od nich, ale zamieszka... w mieszkaniu naprzeciwko! Na dodatek będzie spotykał się z wieloma dziewczynami i stanie się prawdziwym podrywaczem. Do czego to doprowadzi? Przekonamy się już wkrótce!

Paweł stanie na nogi i będzie szczęśliwy z Sabiną? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×