"Pierwsza miłość" po wakacjach 2018. Kalina i Krystian wezmą ślub w szpitalu! [CO SIĘ WYDARZY, ZDJĘCIA]

Kalina i Krystian wreszcie powiedzą sobie "TAK"! Ceremonia odbędzie się w niecodziennych, dość dramatycznych okolicznościach. Jak będzie wyglądał ślub Kaliny i Krystiana? Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2018!

Multimedia

"Pierwsza miłość" nowe odcinki po wakacjach 2018 - sprawdź program tv

Wygląda na to, że nie ma już odwrotu. Kalina (Magdalena Wieczorek) i Krystian (Patryk Pniewski) wreszcie będą razem! Po dramatycznych wydarzeniach podczas ślubu Kaliny i Witka (Henryk Simon), młodzi wyjaśnili sobie wszystko i planują pobrać się jeszcze przed porodem. Co z tego wyjdzie?

Kalina rodzi córkę! Nie wyjdzie za Krystiana? [CO SIĘ WYDARZY, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach 2018 wydawać się będzie, że nic już nie stanie na przeszkodzie do szczęścia Kaliny i Krystiana. Nawet ojciec dziewczyny, Leon (Wojciech Dziduch) zrozumiał, że nie powinien wpływać na wybory swojej córki i przestanie działać przeciwko Krystianowi. W dniu ślubu Kaliny i Krystiana wszyscy ich bliscy zbiorą się przed kościołem w oczekiwaniu na parę młodą. Ta jednak nie dojedzie!

Przed uroczystością Kalina zacznie rodzić! Krystian zacznie panikować, ale w końcu zachowa zimną krew i zawiezie ukochaną do szpitala. Kalina urodzi śliczną dziewczynkę, a po porodzie w szpitalu pojawi się ksiądz, który udzieli młodym rodzicom ślubu. Obecni przy tym będą rodzice Krystiana - Ewa (Ewa Gawryluk) i Michał (Wojciech Błach) z Marysią (Aneta Zając) oraz rodzice Kaliny - Leon i Elżbieta (Ewa Bukowska).

Jak zmienili się bohaterowie serialu [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×