"Pierwsza miłość" po wakacjach 2018. Krystian zapomni imienia córki przy rejestracji! Jak z tego wybrnie? [CO SIĘ WYDARZY, WIDEO]

Kalina i Krystian w nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach 2018 zostają rodzicami. Na świat przyjdzie ich córeczka. Jak będzie miała na imię? Jak młodzi rodzice odnajdą się w nowej sytuacji? Sprawdź, co zdradził nam Patryk Pniewski!

Multimedia

"Pierwsza miłość" nowe odcinki od 3.09.2018 o godz. 18:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

Przed wakacjami 2018 Krystian (Patryk Pniewski) postanowił zawalczyć o ciężarną Kalinę (Magdalena Wieczorek) i kiedy dowiedział się, że nie zdradził jej z Hanią (Joanna Balas), skutecznie zakłócił ślub ukochanej z Witkiem (Henryk Simon). Teraz Kalina i Krystian będą musieli odnaleźć się w zupełnie nowej sytuacji jako młodzi rodzice.

Kalina i Krystian wezmą ślub w szpitalu! [CO SIĘ WYDARZY, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Kalina urodzi córeczkę i weźmie ślub z Krystianem w szpitalu. Młody tata zwariuje na punkcie dziewczynki. - Krystian ma taką fajną tendencję do dawania ksywek. Ciągle będzie do niej mówił "kluseczko", "pierdzioszku" i tak dalej, i tak dalej - wskazuje wcielający się w Krystiana Patryk Pniewski.

To doprowadzi do tego, że podczas rejestracji dziecka Krystian zapomni, jak jego córka ma mieć na imię! Jak z tego wybrnie? Sprawdźcie, co jeszcze powiedział nam Patryk Pniewski!

Kalina i Krystian nie radzą sobie z dzieckiem? Piotrek nie da im spokoju! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×