"Pierwsza miłość" po wakacjach 2018. Marysia w więzieniu! Zostanie dotkliwie pobita przez współwięźniarki? Co z Materskim?! [WIDEO, CO SIĘ WYDARZY]

Czarne chmury zebrały się nad Marysią w serialu "Pierwsza miłość"! Po potrąceniu Materskiego, Marysia będzie miała wyrzuty sumienia. Czy pójdzie do więzienia za zabicie człowieka? Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach "Pierwszej miłości"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" nowe odcinki po wakacjach 2018 - sprawdź program tv

Przed wakacjami Marysia (Aneta Zając) próbowała przekonać policję, że za śmiercią Ryszarda stoi Materski. Trafiała jednak na opór. Tymczasem Materski odwiedził Julkę w szkole, a zaniepokojona Marysia postanowiła wynająć ochroniarza. W końcu Materski dopadł Marysię na parkingu. Uciekając, kobieta potrąciła go samochodem.

Melka zmieni wygląd po rozstaniu z Pawłem? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Po całym zdarzeniu Marysia była w szoku. Za wszelką cenę chciała sprawdzić, czy Materski przeżył wypadek. Ewa (Ewa Gawryluk) namawiała ją do ucieczki, a Michał (Wojciech Błach) dostrzegł w samochodzie zbitą lampę. Przerażona Marysia okłamała go, że nic o tym nie wie. W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" postanowi jednak przyznać się do wszystkiego. Mimo sprzeciwu bliskich, przekonana o śmierci Materskiego Marysia postanowi oddać się w ręce policji i trafi do więzienia.

Więzienne życie da jej popalić. Za kratami zaprzyjaźni się z Celiną, która pomaga jej zaadaptować się w więziennym środowisku. Ku nieszczęściu Marysi w areszcie przebywa również Lidia – psychopatka, która znęcała się nad swoim synem. Interwencja Marysi zaowocowała pozbawieniem praw rodzicielskich Lidii, a w areszcie czeka na wyrok. Lidia zmieni życie Marysi w piekło, wydając na nią wyrok. Wcielająca się w Marysię Aneta Zając opublikowała zdjęcie, na którym jest dotkliwie pobita. Cała jej twarz jest w zadrapaniach i siniakach. Można więc się domyślać, że to sprawka współwięźniarek. Co będzie z Marysią? Czy Materski faktycznie nie żyje? Przekonamy się już wkrótce!

Zdrada i romans, czyli kłopoty Artura w nowych odcinkach! Zobacz zwiastun! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Miki (gość)

    Marysia jest nie wina niech policja zobaczy nagrania

    26.10.2018 17:54
  • Niko (gość)

    Najlepiej, jakby Marysia w ogóle znikęła z serialu.

    15.08.2018 16:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×