"Pierwsza miłość" po wakacjach 2018. Paweł stanie na nogi i będzie szczęśliwy z Sabiną? [CO SIĘ WYDARZY]

W "Pierwszej miłości" przed wakacjami 2018 Pawła dosięgnęła tragedia - został sparaliżowany i skazany na wózek inwalidzki. To popsuło jego relacje z Melką. Pojawiła się natomiast Sabina, do której uczucie odżyło.

Multimedia

"Pierwsza miłość" nowe odcinki po wakacjach 2018 - sprawdź program tv

Po feralnej walce Pawła (Michał Malinowski) Melka (Ewa Jakubowicz) bardzo wspierała ukochanego. Mimo to, sfrustrowany Paweł coraz bardziej odpychał ją od siebie. Wtedy niespodziewanie pojawiła się Sabina (Urszula Dębska), która także nie zostawiła przyjaciela w potrzebie. Coraz częstsze spotkania zbliżyły ich do siebie. Doszło nawet do pocałunku!

Nie tylko Melka zmieni wygląd! Zobacz zdjęcia z nowych odcinków! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Melka i Paweł rozstają się. Sabina nie zniknie jednak z życia Pawła. Będzie dopingować go w dążeniu do stanięcia na nogi. Okaże się bowiem, że w rehabilitacji są coraz większe postępy!

- To będzie dziwna relacja. Myślę, że ludzie będą zadowoleni i niezadowoleni z różnych powodów - wskazuje Ula Dębska, czyli serialowa Sabina. Na nowych zdjęciach z planu widać, że między nią a Pawłem będzie naprawdę gorąco! Co n to Melka? Czy raz na zawsze zapomni o Pawle?

Marysia w więzieniu! Współwięźniarka wyda na nią wyrok! [WIDEO, CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Niunia (gość)

  Jezu,niech ktos wreszcie odstrzeli Sabinke,bo brak do bladzi slow! Teraz zazdrosna o Melke odgrywa,a kto tu komu podprowadzil chlopaka?!I przy okazji Pawcia,bo ten to juz bije wszelkie rekordy braku ambicji!

  24.11.2018 00:33
 • Waldzio (gość)

  Racja,gosc kompletnie bez ambicji.Sabina to sep,tylko taki bardziej podstepny rodzaj.Jak to kolezanke dobra odgrywala!

  15.11.2018 01:41
 • Waldzio (gość)

  Racja,gosc kompletnie bez ambicji.Sabina to sep,tylko taki bardziej podstepny rodzaj.Jak to kolezanke dobra odgrywala!

  14.11.2018 22:33
 • Buzka (gość)

  Pawelek tez nie lepszy! Zero ambicji.Gardze gadem.A wez sie wyprowadz,gostek,Sabinke stac na lokal.Bo na swojego faceta nie.Wszyscy z odzysku!

  12.11.2018 20:49
 • Joanna (gość)

  Sabina to zwykly kurwiszon bez ambicji.Z kolezanki facetem,w kolezanki lozku,w kolezanki mieszkaniu.Ja pierdziele,chron nas Boze od takich kolezanek!

  12.11.2018 20:46
 • Gosik (gość)

  No trochę zaczyna to nudzić też nie rozumiem dlaczego Melka idzie do mamy powinien Paweł się wyprowadzić. Sabina też gra śmieszna osobę na nic ja nie stać ino bierze się za zajętych facetów . A Marysia co zaś w depresję wpadnie... z pewnością tak !

  16.08.2018 14:32
 • Jaja ja (gość)

  Wole juz ta Sabine. Melka od początku nie pasowała do Pawła i jej rola w wątku z Pawłem była dość irytująca.

  16.08.2018 09:25
 • Podly (gość)

  Pawel to szmata. Razem z ta Sabinka. Zero wdziecznosci. ..

  16.08.2018 01:37
 • Gwiazdka (gość)

  To mój ulubiony serial ,nie mogę doczekać się już nowych odcinków .

  15.08.2018 19:54
 • Ja (gość)

  To będzie dla mnie najbardziej irytujący wątek po wakacjach... Nigdy nie przepadałam za Sabiną, a zachowanie Pawełka? No cóż, okropny, niewdzięczny typ, a lubiłam go. Chyba będę przełączać na ich wątku...

  15.08.2018 18:34
 • KOMAR (gość)

  ogladam codziennie i dziwi mnie to, że roztali sie a On dalej w Jej mieszkaniu z inną... masakra niech sobie szuka innego lokalu ... w życiu bym na to nie pozwoliła żeby ktos został w moim mieszkaniu a ja do matki ... to jest chore.

  15.08.2018 16:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×