"Pierwsza miłość" po wakacjach 2018. Radek zginie? Jowita narazi się gangsterom! [CO SIĘ WYDARZY]

Jowita i Sylwia sprowadzą niebezpieczeństwo na siebie i Radka? Dziennikarskie śledztwo może doprowadzić do tragicznych wydarzeń! Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach 2018!

Multimedia

"Pierwsza miłość" nowe odcinki po wakacjach 2018 - sprawdź program tv

Sylwia (Edyta Herbuś) i Jowita (Joanna Opozda) nigdy za sobą nie przepadały, a teraz poprowadzą razem dziennikarskie śledztwo. Niestety, brak porozumienia może ściągnąć kłopoty nie tylko na nie, ale i na Radka (Mateusz Banasiuk)!

Życie Kazanowej i Seweryna będzie zagrożone?! To koniec sielanki! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach Jowita i Sylwia będą badać sprawę handlarzy narkotyków. W ramach dziennikarskiego śledztwa podpiszą różne papiery i zadłużą się u mafii!

Znowu wpakujemy się w tarapaty, właściwie Jowita, ale w końcu jesteśmy rodziną, więc musimy sobie wspólnie z tym problemem poradzić. Nie wiem, może producenci mnie zabiją... - powiedział Mateusz Banasiuk w rozmowie z Party.pl.

Z kolei Edyta Herbuś zdradziła, że Sylwia i Jowita znów nie będą mogły się dogadać i dojdzie między nimi do, jak to określiła aktorka, "mało koleżeńskich scen". Sylwia raz już wpakowała Radka w poważne kłopoty, czy i tym razem ściągnie niebezpieczeństwo na Jowitę i jej partnera?

Sylwia i Jowita zaprzyjaźnią się? Konecka przejdzie przemianę?! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×