"Pierwsza miłość" po wakacjach 2018. Romans Artura i Natalii kwitnie! Tym razem Kinga nie wybaczy zdrady? [CO SIĘ WYDARZY]

Namiętny romans w serialu "Pierwsza miłość" przyniesie konsekwencje, które wywrócą do góry nogami życie Artura i Kingi. Małżeństwo Kulczyckich będzie zagrożone gdy w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach Artur zacznie sypiać z Natalią , dziewczyną piłkarza Rudego.

Multimedia

"Pierwsza miłość" nowe odcinki po wakacjach 2018 - sprawdź program tv

Romans Artura (Łukasz Płoszajski) z Natalią (Katarzyna Sowińska) będzie konsekwencją intrygi Rudego (Bartek Piekarski), znanego piłkarza, który uwielbia życie w blasku fleszy, jest pewny siebie, błyskotliwy i szasta pieniędzmi. To on namówił Artura, by uwiódł jego narzeczoną.

Nie tylko Melka zmieni wygląd! Zobacz zdjęcia z nowych odcinków! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Początkowo nikt niczego nie podejrzewa. Rudy nieświadomy faktu, że Natalię i Artura łączy romans, zaprasza ich na wspólne świętowanie. Artur ma silne postanowienie, by zakończyć układ z zajętą kobietą. Czy mu się to uda? Niestety sprawy zawodowe go do tego zmuszają. W tej sytuacji ciężko będzie zachować zdrowy rozsądek!

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" przez jakiś czas Kulczycki będzie się powstrzymywał przez nawiązaniem romansu z Natalią, ale w końcu ulegnie pokusie. Zrobi to mimo, że wie, że to może zniszczyć jego rodzinę. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) już kilka razy wybaczała mu "skoki w bok", więc miarka się już przebrała...

Sekret o ich romansie uda się utrzymać w tajemnicy tylko przez pewien okres. Niespodziewana wizyta piłkarza w mieszkaniu spowoduje, że Rudy będzie miał w rękach twardy dowód na Kulczyckiego!

Marysia w więzieniu! Współwięźniarka wyda na nią wyrok! [WIDEO, CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sarbina i Jowita. (gość)

    czy Kinga dowie się o zdradzie Artura z Nataliną.;p

    09.10.2018 16:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×