"Pierwsza miłość" po wakacjach 2018. Sabina, Paweł i Melka - miłosny trójkąt w nowych odcinkach! [ZDJĘCIA+ZWIASTUN+CO SIĘ WYDARZY]

Paweł mimo uczucia do Melki pocałował Sabinę. To wydarzenie wpłynie na losy całej trójki i zadecyduje o ich przyszłości. Sprawdź, co przyniosą nowe odcinki "Pierwszej miłości" po wakacjach!

Multimedia

"Pierwsza miłość" nowe odcinki po wakacjach 2018 - sprawdź program tv

Już we wrześniu na antenę Telewizji Polsat powróci uwielbiany przez widzów serial „Pierwsza Miłość”. Jesienne odcinki zwiastują mnóstwo zmian w życiu bohaterów! Dramatyczne chwile i trudne decyzje nie ominą Sabiny (Urszula Dębska), Pawła (Michał Malinowski) oraz zrozpaczonej zdradą ukochanego Melki (Ewa Jakubowicz). Miłosny trójkąt, w którym znaleźli się młodzi, okaże się ciężką lekcją dla każdego z nich.

Marysia w więzieniu! Współwięźniarka wyda na nią wyrok! [WIDEO, CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Przed wakacjami Paweł w wyniku jednej z nielegalnych walk stracił władzę w nogach. Melka nie zostawiła ukochanego i dzielnie wspierała go w walce o powrót do zdrowia. W ich życiu niespodziewanie pojawiła się Sabina, która postanowiła dopingować przyjaciela. Ciężkie chwile zbliżyły ich do siebie, co zaowocowało pocałunkiem i poczuciem winy wobec Melki.

Jesienią w relacji tej trójki pojawi się zawiść i zazdrość… Paweł porzucony przez narzeczoną wciąż będzie kontynuował relację z Sabiną, co nie umknie uwadze Jowity, Artura i reszty przyjaciół. Zadłużona w przyjacielu dziewczyna będzie zmagała się nie tylko ze swoimi przemyśleniami, ale również z niepochlebną opinią innych. Jak w tej sytuacji zachowa się Paweł?

Czy Melka zrezygnuje z walki o ukochanego i pogodzi się z faktem, że związał się z Sabiną? Dalsze losy jej oraz Sabiny i Pawła od września na antenie Telewizji Polsat.

Melka zmieni wygląd po rozstaniu z Pawłem? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Widz (gość)

  Melka srelka nie lubię jak gra jest słaba

  03.09.2018 17:59
 • Analia (gość)

  Ja tez uwazam ze sabina lepiej pasuje do pawla A Melka wcale wogule nie pasuje do niego pozdrawiam

  01.08.2018 16:38
 • Gosc1 (gość)

  No i dobrze Paweł powinien być z Sabina lepiej do siebie pasują Melce niech znajdą kogoś innego może ten Robert albo najlepiej niech ją gdzieś wyślą i zniknie z serialu bo nie da sie juz na nią patrzeć

  01.08.2018 10:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×