"Pierwsza miłość" po wakacjach 2018. Sylwia i Jowita zaprzyjaźnią się? Konecka przejdzie przemianę?! [CO SIĘ WYDARZY]

Sylwia napsuła sporo nerwów Jowicie i Radkowi. Szefowa "YOLO" to wyjątkowe ziółko, z którym trudno iść na kompromisy. Czy w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach Sylwia zmieni się i zostanie przyjaciółką Jowity?

Multimedia

"Pierwsza miłość" nowe odcinki po wakacjach 2018 - sprawdź program tv

Sylwia (Edyta Herbuś) to kobieta, z którą nikt nie chciałby zadrzeć. Zrobił to jednak Radek (Mateusz Banasiuk), przez co naraził się na wielką złość szefowej. Po oskarżeniach o próbę gwałtu, rozprawach sądowych i wielu nieprzyjemnych chwilach, czas jednak na odwrócenie karty.

Melka zmieni wygląd po rozstaniu z Pawłem? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Sylwia nie zniknie z życia Jowity (Joanna Opozda) i Radka. Jest jednak szansa, że Konecka przejdzie małą przemianę. - Nie wierzę w to, że ktoś jest albo zły, albo dobry - wskazuje wcielająca się w Sylwię Edyta Herbuś, która zdradziła nam, że nowe scenariusze "Pierwszej miłości" już na nią czekają.

Herbuś pochłonięta jest teraz nagraniami programu "World of Dance", w którym zasiada za stołem jurorskim. Podkreśla jednak, że już wkrótce wraca na plan "Pierwszej miłości". Jak będzie wyglądała relacja Sylwii i Jowity? - Na pewno nie będzie zamiany miejsc, bo wiadomo kto jest kto i kto ma jaki charakter i temperament, ale mam wrażenie, że to pojawienie się Sylwii bardzo dobrze zrobiło Jowicie - zauważa Edyta Herbuś.

Paulina i Norbert rozwiodą się? To koniec ich związku? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×