"Pierwsza miłość" po wakacjach 2018. Sylwia wciąż będzie mieszała w życiu bohaterów! Co zrobi? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Edyta Herbuś powróci po wakacjach 2018 do serialu "Pierwsza miłość", w którym wciela się w postać przebojowej dziennikarki Sylwii. Jak ujawniła aktorka, jej bohaterka wciąż będzie mieszała w życiu bohaterów! Co zrobi?

Multimedia

"Pierwsza miłość" nowe odcinki po wakacjach 2018 - sprawdź program tv

Edyta Herbuś od 2017 roku wciela się w serialu "Pierwsza miłość" postać Sylwii Koneckiej. Temperamentna bohaterka dała się już we znaki Radkowi (Mateusz Banasiuk), który został przez nią oskarżony o próbę gwałtu!

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach 2018 Sylwia wciąż będzie obecna w życiu Jowity (Joanna Opozda) i Radka. Konecka przejdzie małą przemianę, ale jak zapowiada Edyta Herbuś, jej bohaterka będzie teraz mieszała w życiu innych bohaterów.

Nie mogę za dużo zdradzić, ale za chwilę, po zakończeniu zdjęć do „World of Dance”, wracam na plan. Wiem, że scenarzyści przygotowali dla mnie kilka niespodzianek i zaskakujących zwrotów akcji. Nadal będzie dużo emocji, Sylwia wciąż będzie mieszała w życiu innych bohaterów. Mam wrażenie, że mimo wszystko wnosi dużo energii, więc nadal będę kolorować tę postać jak tylko się da. Doświadczenie uczy ją coraz więcej. Był taki moment, że trochę spokorniała. Ale to nie znaczy, że jej temperament zaniknął i nie będzie miała kontrowersyjnych pomysłów. Cieszy mnie, że nie jest to nudna i przewidywalna postać! - powiedziała w rozmowie z Polsatem Edyta Herbuś.

Zdrada i romans, czyli kłopoty Artura w nowych odcinkach! Zobacz zwiastun! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Lubicie tę postać z serialu "Pierwsza miłość"? Przypominamy, że Herbuś pracuje obecnie na planie nowego programu Polsatu "World of Dance", który również będziemy mogli oglądać na antenie stacji jesienią.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×