"Pierwsza miłość" po wakacjach 2018. Zdrada i romans, czyli kłopoty Artura w nowych odcinkach! Zobacz zwiastun! [CO SIĘ WYDARZY]

Artur zakocha się w Natalii i zdradzi Kingę? Co wydarzy się w nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach 2018? Wygląda na to, że będzie naprawdę gorąco! Zobaczcie najnowszy zwiastun!

Multimedia

"Pierwsza miłość" nowe odcinki po wakacjach 2018 - sprawdź program tv

Artur (Łukasz Płoszajski) poznał Rudego (Bartosz Piekarki), który chciał kupić u niego mieszkanie. Okazało się jednak, że młody piłkarz ma też inny interes do Kulczyckiego. Poprosił go, aby przetestował wierność jego narzeczonej, Natalii (Katarzyna Sowińska). Artur, mimo że Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) nie była przekonana co tego pomysłu, zgodził się i wygląda na to, że teraz szykują się prawdziwe problemy.

Artur naprawdę zdradzi Kingę?! Sabina odkryje jego romans z Natalią! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Telewizja Polsat zaprezentowała właśnie zwiastun nowych odcinków "Pierwszej miłości". Po wakacjach 2018 u Kulczyckich będzie się działo naprawdę sporo. Wygląda na to, że Artur faktycznie wda się w romans z Natalią! - Ciągnie mnie do kobiet. Tracę dla nich głowę, a potem sam zdycham - słyszymy głos Artura w spocie.

Na pewno dojdzie do wybuchu namiętności między Kulczyckim a narzeczoną piłkarza. Dziewczyna tylko przez chwilę będzie miała wątpliwości, czy chce zbliżyć się Artura. Czy to miłość? Co zrobią Kinga i Rudy, gdy o wszystkim się dowiedzą? Przekonamy się już wkrótce!

Gwiazdor serialu otrzyma tytuł Mistera Polski 2018? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×