"Pierwsza miłość" po wakacjach 2018. Życie Kazanowej i Seweryna będzie zagrożone?! To koniec sielanki! [CO SIĘ WYDARZY]

Życie Kazanowej i Seweryna w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" będzie zagrożone?! Elżbieta Romanowska, czyli serialowa Karolina zapowiada koniec sielanki! Sprawdź, co wydarzy się w serialu po wakacjach 2018!

Multimedia

"Pierwsza miłość" nowe odcinki po wakacjach 2018 - sprawdź program tv

Elżbieta Romanowska, czyli Karolina Kazanowa z "Pierwszej miłości" zdradziła, co wydarzy się w życiu jej bohaterki w nowych odcinkach serialu! Okazuje się, że już nie będzie tak spokojnie i sielsko jak dotychczas. Co się wydarzy?

Artur naprawdę zdradzi Kingę?! Sabina odkryje jego romans z Natalią! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2018 czeka nas sporo zawirowań w wątku Karoliny. Grająca ją Eżbieta Romanowska tak powiedział w wywiadzie dla polsat.pl:

Do tej pory było tak, że u Seweryna i Kazanowej nie za wiele się działo, para wiodła spokojne życie. Ale to była cisza przed burzą, bo w nowym sezonie czekają ich zawirowania i... wątek kryminalny! Zarówno Seweryn jak i Karolina będą się martwić o Andrzejka i o własne życie. Poza tym zaginie blondynka, tajemnicza postać, która - jak się okazuje - dla Seweryna znaczy bardzo wiele…

Dla wielbicieli Kazanowej słowa aktorki mogą wydawać się niepokojące. Kogo będą poszukiwać Karolina i Seweryn (Mirosław Kropielnicki) w nowym sezonie "Pierwszej miłości"? Przekonamy się już wkrótce!

Gwiazdor serialu otrzyma tytuł Mistera Polski 2018? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×