"Pierwsza miłość" po wakacjach 2019. Bartek i Emilka się rozstaną! Dziewczyna jednak zawalczy o Mateusza? [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" małżeństwo Emilki i Bartka rozpadnie się! Miedzianowska powie mężowi, że kocha Mateusza! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2019 od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W minionym sezonie serialu "Pierwsza miłość" Emilka (Anna Ilczuk) przerwała romans z Mateuszem (Lesław Żurek) i zdecydowała się dochować małżeńskiej wierności Bartkowi (Rafał Kwietniewski). W nowych odcinkach cała sytuacja bardzo się jednak skomplikuje!

Melka na tropie groźnego mordercy! Znów skorzysta z pomocy wróżki?Zobacz więcej

Okaże się bowiem, że biznesmen planuje ślub ze swoją nową partnerką, Wandą (Monika Pikuła). Co więcej, Emilka ma być druhną panny młodej! Emilka, Wanda i Mateusz zaczną spędzać ze sobą sporo czasu. W trakcie jednego z takich spotkań Miedzianowska przypadkiem dowie się, że narzeczona jest dla Mateusza wyłącznie kołem ratunkowym po odrzuceniu go przez Emilkę.

Żona Bartka zrozumie, że tak naprawdę kocha właśnie Mateusza i że może stworzyć z nim szczęśliwy związek. W chwili szczerości wyzna mężowi, że kocha innego! Miedzianowski będzie w szoku. Między nim a Emilką od razu pojawi się dystans... Ostatecznie Bartek postanowi wyprowadzić się od żony. Póki co postanowi jednak nie wyjawiać Śmiałkowi (Paweł Okoński) powodów swojej decyzji.

Hiszpan zakocha się w Uli! Czy uda mu się zdobyć jej serce?Zobacz więcej

Wanda natomiast w końcu zrozumie co się święci i postara się zrobić wszytko, aby Emilka trzymała się z dala od jej narzeczonego. Czy to będzie definitywny koniec małżeństwa Miedzianowskich? Z kim ostatecznie zwiąże się Mateusz? Odpowiedź na te pytania znajdziecie w nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jankas (gość)

    Serial coraz bardziej zachodzi na psy... A szkoda

    27.08.2019 04:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×