"Pierwsza miłość" po wakacjach 2019. Dominika pobita w więzeniu? Skradziona tożsamość będzie jej przekleństwem!

W nowym sezonie serialu "Pierwsza miłość" najprawdopodobniej powróci wątek Dominiki! Co czeka postać sobowtóra Marysi? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2019 od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Dominika (Aneta Zając) chciała w niecny sposób wykorzystać swoje podobieństwo do Marysi (Aneta Zając)! Porwała ją i podszywając się po nią chciała wyłudzić pieniądze od Michała (Wojciech Błach). Na szczęście plan się nie powiódł, a Dominika i jej wspólnik Igor (Piotr Trojan) trafili za kratki.

Aneta Zając pokazała zdjęcie babci, która brała udział w Powstaniu Warszawskim! Jest do niej bardzo podobna!Zobacz więcej

Wszystko jednak wskazuje na to, że na tym nie zakończy się ten wątek z serialu "Pierwsza miłość" Aneta Zając wstawia na swojego Instagrama stylizacje, które do złudzenia przypominają te, z których znana była serialowa Dominika. Uwagę fanów przykuło także to zdjęcie:

Prawnik Łukasz pobity przez swojego ojca?! O co im pójdzie? Zobacz więcej

Aneta Zając jest w miejscu przypominającym więzienie. Jest także ranna w głowę. Niektórzy fani sądzą, że postać Dominiki musiała trafić w więzieniu na dawnych "znajomych" Marysi, którzy zwyczajnie pomylili ją z lekarką! Jak wiadomo Domańska miała za kratkami wielu wrogów, od których uwolniła się całkiem niedawno. Być może Dominika trafi w więzieniu na Lidię (Paulina Napora)!

Czy postać Dominiki faktycznie powróci w nowym sezonie? Co czeka Marysię i jej sobowtóra? Tego dowiemy się już niedługo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Sz (gość)

  P,j właśnie trochę kultury nie jesteś kurwa u siebie na wsi.

  03.08.2019 22:33
 • Amelia (gość)

  Od kiedy Marysia jest lekarka

  03.08.2019 11:37
 • Karkik (gość)

  PJ, trochę kultury...

  03.08.2019 09:25
 • Pj (gość)

  A chuj nas to obchodzi....

  02.08.2019 19:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×