"Pierwsza miłość" po wakacjach 2019. Melka aresztuje Pawła! Za co wsadzi go za kratki? [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach drogi Melki i Pawła znowu się zejdą! Nie będzie to jednak miłe spotkanie. Policjantka będzie musiała aresztować swojego byłego! Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Pierwsza miłość"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2019 od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Melka (Ewa Jakubowicz) i Paweł (Michał Malinowski) byli kiedyś parą. Mężczyzna ostatecznie wybrał jednak związek z Sabiną (Urszula Dębska), z którą zresztą rozstał się jakiś czas później. W powakacyjnych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" ich drogi ponownie się zejdą.

Tragiczny wypadek drogowy! Jagoda straci dziecko?!Zobacz więcej

We Wrocławiu odbędzie się pogrzeb nienarodzonego dziecka Jagody (Wiktoria Gąsiewska). Na uroczystości pogrzebowej pojawi się także ojciec dziecka, Andrzej (Marcin Sianko). Między nim a Pawłem dojdzie do kłótni, a następnie do regularnej bójki! Będzie musiała interweniować policja.

Melka będzie miała romans z prawnikiem mafii? Pójdą razem na randkę!Zobacz więcej

Na miejscu szybko pojawi się Melka. Zdziwi się, gdy zobaczy Pawła, lecz nie będzie miała innego wyjścia. Założy byłemu partnerowi kajdanki i wsadzi go do radiowozu. Domyśli się, że Paweł prawdopodobnie jest niewinny, ale będzie musiała działać zgodnie z prawem.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×