"Pierwsza miłość" po wakacjach 2019. Melka na tropie groźnego mordercy! Znów skorzysta z pomocy wróżki? [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Melka będzie musiała poprowadzić kolejne bardzo skomplikowanie dochodzenie. Czy uda jej się schwytać mordercę? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2019 od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Mimo że Melka (Ewa Jakubowicz) wciąż jest dość młodą policjantką, to ma już za sobą wiele poważnych śledztw. W powakacyjnych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" będzie musiała rozwikłać kolejną skomplikowaną sprawę.

Po ostrej rozmowie z Sylwią, Weksler dostanie zawału! Co z nim będzie?Zobacz więcej

W ręce Piotrka (Michał Mikołajczak) trafi makabryczna powieść autorstwa Marcela Nijaka. Przedstawione w niej opisy zbrodni wydadzą mu się aż nazbyt realistyczne. Swoimi podejrzeniami podzieli się Melką. Dziewczyna początkowo uzna, że to nie jest sprawa dla policji, lecz jakiś czas później intuicja każe jej sprawdzić pisarza.

Policjantka dowie się, że przed laty żona Nijaka zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Melka wraz z Hubertem (Rafał Szałajko) postanowią ponownie przyjrzeć się tej sprawie. W trakcie rozmowy z sąsiadami pisarza funkcjonariusze nabiorą dodatkowych podejrzeń. Para mieszkająca nieopodal jego willi oskarży go bowiem o zabicie psa.

Melka aresztuje Pawła! Za co wsadzi go za kratki?Zobacz więcej

Melka zdobędzie oficjalny nakaz przeszukania posiadłości Marcela, lecz technicy nie znajdą tam żadnych śladów. Policjantka nie będzie chciała odpuścić... Wbrew własnym przekonaniom postanowi ponownie poradzić się wróżki. Kobieta wskaże jej ogród pisarza jako miejsce pochowania zwłok jego żony.

Czy Nijak faktycznie jest mordercą? Tego dowiemy się z nowych odcinków serialu "Pierwsza miłość"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×