"Pierwsza miłość" po wakacjach 2019. Po ostrej rozmowie z Sylwią, Weksler dostanie zawału! Przeżyje? [CO SIĘ WYDARZY]

Karol Weksler z "Pierwszej miłości" znowu wpadnie w kłopoty! Stres i kłótnia z Sylwią doprowadzą do załamania jego zdrowia. Weksler dostanie zawału! Co z nim będzie? Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach 2019!

Multimedia

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2019 od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W finale poprzedniego sezonu serialu "Pierwsza miłość" na placu budowy firmy Karola Wekslera (Karol Strasburger), podczas prac ziemnych, robotnicy natrafili na okolice silnie skażone substancjami chemicznymi. W szpitalu jeden z robotników stracił wzrok. Weksler chciał zatuszować sprawę. Sabina (Urszula Dębska) i Artur (Łukasz Płoszajski) zaoferowali pracownikom szpitala i poszkodowanemu pieniądze w zamian za milczenie.

Melka aresztuje Pawła! Za co wsadzi go za kratki?Zobacz więcej

Po wakacjach 2019 zobaczymy kontynuację tej sprawy. Okaże się, że budowa biurowca może nie dojść do skutku. Sprawą skażonych terenów zaczną interesować się media, a dokładniej... Sylwia Konecka (Edyta Herbuś)! Dziennikarka uda się do Wekslera i będzie chciała, aby przyznał, że jego firma popełniła błąd. Postanowi zrobić wszystko, aby zniszczyć firmę Karola.

Stres i wyjątkowo ostra wymiana zdań między Sylwią a Wekslerem bardzo źle wpłynie na zdrowie Karola. Mężczyzna dostanie zawału! Szybko okaże się, że będzie musiał polecieć do specjalistycznej kliniki w Szwajcarii. Co z nim będzie? Czy Karol Weksler przeżyje?

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk wzięli ślub!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×