"Pierwsza miłość" po wakacjach 2019. Tragiczny wypadek drogowy! Jagoda straci dziecko?! [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" dojdzie do tragedii! Czy Jagoda zginie w wypadku samochodowym? Co się stanie z jej dzieckiem? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2019 od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Jagoda (Wiktoria Gąsiewska) niedawno dowiedziała się, że jest w ciąży. Ojciec dziecka, zamożny architekt Andrzej (Marcin Sianko), wyrzekł się odpowiedzialności, ale dziewczyna i tak zdecydowała się donosić ciążę i zająć się dzieckiem. Zły los może jednak zburzyć te plany!

Dominika jest siostrą Marysi?! Jan zdradzi córce tajemnicę!Zobacz więcej

Dziewczyna będzie bowiem uczestniczyła w bardzo poważnym wypadku samochodowym! Stan Jagody będzie ciężki, ale na całe szczęście poszkodowana trafi pod profesjonalną opiekę w Marysi (Aneta Zając). Ostatecznie okaże się, że zdrowiu dziewczyny nie zagraża niebezpieczeństwo. Niestety jej dziecko nie będzie mieć tyle szczęścia.

Prawnik Łukasz pobity przez swojego ojca?! O co im pójdzie? Zobacz więcej

W powakacyjnych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Jagoda poroni! Dziewczyna będzie załamana. Na szczęście cały czas będzie przy niej czuwał Paweł (Michał Malinowski), który spróbuje jakoś pocieszyć przyjaciółkę. W szpitalu pojawi się także Andrzej. Wiele wskazuje na to, że to on będzie sprawcą wypadku. Wsiadł bowiem za kółko pod wpływem narkotyków!

Jak dalej potoczą się losy młodej Jagody? Czy Andrzeja spotka kara? Tego dowiemy się już wkrótce z nowych odcinków serialu "Pierwsza miłość"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×