"Pierwsza miłość" po wakacjach 2020. Honorata Witańska dołącza do obsady! Uratuje małżeństwo Kulczyckich? [CO SIĘ WYDARZY]

Honorata Witańska dołącza do obsady serialu "Pierwsza miłość". Jako pedagog Marta spróbuje uświadomić Kindze i Arturowi, że krzywdzą własne dzieci. Czy jej się uda? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2020 od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Pod koniec minionego sezonu serialu "Pierwsza miłość" Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) postanowiła odejść od Artura (Łukasz Płoszajski) i związać się z Jankiem (Maciej Mikołajczyk), z którym od pewnego czasu ma romans... Rozstanie rodziców bardzo źle wpłynęło na ich dzieci, w szczególności na Tomka (Oskar Wojciechowski).

Związek Kingi i Janka rozkwitnie? Aleksandra Zienkiewicz opowiada o losach swojej bohaterkiZobacz więcej

W powakacyjnych odcinkach "Pierwszej miłość" chłopak zacznie sprawiać bardzo poważne problemy w szkole, co zaalarmuje szkolną pedagog, Martę (w tej roli Honorata Witańska). Kobieta wezwie Kulczyckich na rozmowę i uświadomi im, co dzieje się z ich synem. Kinga i Artur będą bardzo zaniepokojeni i postanowią przyjąć pomoc specjalistki.

Honorata Witańska jest dobrze znana fanom polskich seriali. Aktorka wcielała się m.in. w rolę Magdy Zwoleńskiej w "Barwach szczęścia" i Karoliny Rachwał w serialach "Policjantki i policjanci" i "Sprawiedliwi. Wydział Kryminalny". Na razie nie wiadomo, czy zostanie w "Pierwszej miłości" na dłużej.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×