"Pierwsza miłość" po wakacjach 2020. Marysia musi sprzedać dom! Zrobi wszystko, aby ratować życie córki... [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach Marysia i Michał z serialu "Pierwsza miłość" będą toczyć rozpaczliwą walkę o życie jej córki Julki! Czy uda im się zdobyć pieniądze na leczenie w USA? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2020 od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Po koniec minionego sezonu serialu "Pierwsza miłość" u Julki (Łucja Kawczak), córki Marysi (Aneta Zając), została zdiagnozowana bardzo ciężka choroba. Domańska użyła wszystkich swoich znajomości, lecz lekarze nie wiedzą, jak pomóc dziewczynce.

Honorata Witańska dołącza do obsady! Uratuje małżeństwo Kulczyckich?Zobacz więcej

W powakacyjnych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" pojawi się jednak światełko w tunelu. Okaże się, że jest dostępna eksperymentalna terapia w USA. Niestety, leczenie zagranicą to koszt rzędu miliona dolarów! Marysia i Michał (Wojciech Błach) oczywiście nie mają takiej sumy...

Domański postanowi wystawić na sprzedaż swój dom. Znalezienie kupca zajmie jednak trochę czasu. Gdy zwolni się miejsce w klinice za oceanem, Domańscy będą musieli wpłacić zaliczkę w wysokości 300 tysięcy dolarów. Postanowią rozpocząć zbiórkę uliczną.

Marysia odnajdzie swojego biologicznego ojca! Znany aktor dołącza do obsadyZobacz więcej

Podczas kwesty spotkają szefa organizacji charytatywnej, który zaproponuje im pomoc. Fundacja zorganizuje profesjonalną zbiórkę, a jej efekty przerosną najśmielsze oczekiwania Domańskich. Co więcej, mniej więcej w tym samy czasie znajdzie się kupiec na ich dom.

Marysia i Michał przeprowadzą się do wynajętego mieszkania w bloku, w którym mieszka też Kinga. Będą z niecierpliwością czekać, aż uda się zebrać potrzebną kwotę. Czy zdołają uratować życie córki?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×