"Pierwsza miłość" po wakacjach 2020. Mikser przyzna się do morderstwa! Nie może już wytrzymać za kratkami... [CO SIĘ WYDARZY]

W powakacyjnych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Mikser zostanie doprowadzony do skraju wytrzymałości... Czy przyzna się do morderstwa, którego nie popełnił? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2020 od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Mikser (Błażej Michalski) bardzo zaangażował się w pomoc dla Magdy (Karolina Sawka), swojej miłości sprzed lat, która jest zmuszana do prostytucji. Niestety, jego próba wyrwania dziewczyny z domu publicznego skończyła się bardzo źle...

Honorata Witańska dołącza do obsady! Uratuje małżeństwo Kulczyckich?Zobacz więcej

Bohater serialu "Pierwsza miłość" trafił bowiem do aresztu i jest podejrzany o zabójstwo innej prostytutki, która uciekła wraz z Magdą. Mężczyzna bardzo źle znosi pobyt za kratkami, gdzie towarzyszy mu groźny przestępca Żyłka (Marcin Wrzosek).

Po wakacjach Mikser zacznie odchodzić o zmysłów, aby chociaż przez chwilę zasmakować wolności, będzie gotowy przyznać się do zbrodni, której nie popełnił. Przyjaciele będą odwodzić go od tej decyzji i postanowią zrobić wszystko, aby go wyciągnąć.

Czy uda się odnaleźć Magdę i prawdziwych sprawców morderstwa Magdy? Tego dowiemy się dopiero z nowych odcinków serialu "Pierwsza miłość".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×