"Pierwsza miłość" po wakacjach 2020. Mikser stanie przed sądem! Pójdzie do więzienia za morderstwo?! [CO SIĘ WYDARZY]

W jednym z powakacyjnych odcinków serialu "Pierwsza miłość" Mikser stanie przed sądem za zbrodnię, której nie popełnił! Czy uda mu się uniknąć więzienia? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2020 od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W poprzednim sezonie serialu "Pierwsza miłość" na drodze Miksera (Błażej Michalski) stanęła Magda (Karolina Sawka), miłość sprzed lat. Mężczyzna postanowił poświęcić swoje dotychczasowe życie, aby jej pomóc i wyciągnąć ją z domu publicznego. Nie jest to jednak takie proste...

Weksler upokorzy własną córkę! Sabina będzie pracować jako... sprzątaczka?Zobacz więcej

Mikser pomógł dziewczynie uciec z burdelu, ale Bolo (Krzysztof Franieczek), gangster, który ją tam przetrzymywał, postanowił się zemścić i wrobił Serczyńskiego w morderstwo innej prostytutki! Bohater serialu "Pierwsza miłość" został aresztowany przez policję...

Jego przyjaciele robią wszystko, aby oczyścić go z zarzutów, lecz w powakacyjnych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Mikser i tak stanie przed sądem. Jego adwokat będzie starała się przekonać sędziego, że jej klient jest niewinny, ale sytuacja nie będzie wyglądała najlepiej.

Mój klient zostawił na miejscu swojej domniemanej zbrodni dokumenty, wdał się w rozmowę z recepcjonistką - czy tak zachowuje się profesjonalista?

Na wyrok sądu będzie oczekiwał nie tylko sam oskarżony, ale także jego znajomi oraz dziennikarze. Na sali znajdzie się m.in. Sabina (Urszula Dębska), Kaśka (Michał Koterski) oraz Janek (Maciej Mikołajczyk). Czy Mikser trafi do więzienia za zbrodnię, której nie popełnił? Tego dowiemy się w nowym sezonie serialu "Pierwsza miłość"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×