"Pierwsza miłość" po wakacjach 2020. Sylwia nie wróci do YOLO?! Edyta Herbuś o dalszych losach swojej bohaterki [CO SIĘ WYDARZY]

W jednym z wywiadów Edyta Herbuś zdradziła garść szczegółów na temat dalszych losów jej bohaterki z serialu "Pierwsza miłość", Sylwii Koneckiej. Czeka ją sporo zmian. Sprawdź, czego się dowiedzieliśmy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2020 od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Ostatni sezon serialu "Pierwsza miłość" nie był łaskawy dla Sylwii. YOLO znalazło się na skraju bankructwa, a ona musiała wykorzystać kilka niezbyt uczciwych zagrywek, aby ocalić swoją redakcję... Co czeka ją w nowych odcinkach?

Marysia odnajdzie swojego biologicznego ojca! Znany aktor dołącza do obsadyZobacz więcej

W wywiadzie dla telewizji Polsat Edyta Herbuś zdradziła kilka szczegółów na temat swojej bohaterki. Stwierdziła przykładowo, że Konecka nie będzie już związana z redakcją YOLO i pojawi się w zupełnie nowej scenerii, która zaskoczy fanów.

U Sylwii jest totalna zmiana na wszystkich poziomach, na wszystkich płaszczyznach, więc dużo będzie nowości. Co mogę powiedzieć? Nie będzie już stałego miejsca, w którym pojawiała się Sylwia, czyli tej redakcji YOLO, tylko będzie zupełnie inna przestrzeń, w której będziemy mogli poznać Sylwię też z zupełnie innej strony.

Aktorka dodała, że Sylwia odkryje przez widzami serialu "Pierwsza miłość" kolejne obszary swojej nietuzinkowej osobowości. Oznacza to, że na pewno nie będzie z nią nudy!

Sylwia dostała po nosie. Ma za sobą bardzo trudne doświadczenia, które oczywiście zawsze ludzi zmieniają, więc w tym kontekście również pojawią się wszelkie zmiany, z których ja akurat prywatnie bardzo się cieszą, bo akurat lubię w tej bohaterce odkrywać kolejne płaszczyzny jej bardzo ciekawej osobowości. (...) Daje czadu dziewczyna momentami!

Obsada serialu "Pierwsza miłość" wróciła już na plan zdjęciowy, gdzie trwają intensywne prace. Nowych odcinków hitu Polsatu możemy spodziewać się już jesienią. Będziecie oglądać?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • JULA WIENIAWA (gość)

    ANDRZEJ ZIELINSKI

    20.06.2020 11:35
  • OLGA KALICKA (gość)

    AGNIESZKA KACZOROWSKA

    20.06.2020 11:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×