"Pierwsza miłość" po wakacjach 2020. Syn Kingi zacznie pić! Rodzice będą zbyt zajęci rozwodem, aby mu pomóc? [CO SIĘ WYDARZY]

Tomek, syn Kingi i Artura, po wakacjach wpadnie w bardzo złe towarzystwo... Czy rodzice zdołają mu jakoś pomóc? A może będą za bardzo skupieni na sobie? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2020 od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Małżeństwo Kulczyckich przeżywa jeden z najpoważniejszych kryzysów w jego historii. Konflikt pomiędzy Kingą (Aleksandra Zienkiewicz) a Arturem (Łukasz Płoszajski) bardzo mocno odbija się na ich synach, przede wszystkim na Tomku (Oskar Wojciechowski)...

Aleksandra Zienkiewicz zmieniła fryzurę! "Czekałam na to od roku"Zobacz więcej

W powakacyjnych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" sytuacja w rodzinie Kulczyckich nie będzie się poprawiać. Kinga wciąż będzie w związku z Jankiem (Maciej Mikołajczyk) i nic nie będzie wskazywało na to, że jej małżeństwo z Arturem ma jeszcze jakąkolwiek przyszłość.

Tomek będzie załamany tym, że jego rodzice się rozwodzą. Szukając odskoczni i zrozumienia, zacznie zadawać się ze szkolnymi chuliganami. Nowi "koledzy" będą znęcać się nad młodym Kulczyckim, a także zaczną namawiać go do alkoholu.

Stan chłopca zaniepokoi szkolną psycholog, która postanowi zareagować. Marta (Honorata Witańska) wezwie do siebie jego rodziców. Czy uda jej się pomóc rodzinie Kulczyckich? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ania (gość)

    Anet to już tylko czepianie się o szczegóły. Każdy kto ogląda ten serial wie jaka jest prawda i kto był biologicznym ojcem Tomka. Ale także prawda jest ze Tomek i Maciek są dziećmi Kingi i Artura z racji takiej że on ich wychowywał martwił się o nie, dbal gdy były chore. Zresztą pokochali go i tworzyli rodzinę. Więc jak dla mnie aż takich bzdur nie napisali. Myślę że nie było dla nich sensu streszczac dokładną historię bohaterow.

    18.08.2020 20:16
  • Anet (gość)

    żaden z synów Kingi nie jest synem Artura, więc nie piszcie bzdur

    14.08.2020 21:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×