"Pierwsza miłość" po wakacjach 2020. Związek Kingi i Janka rozkwitnie? Aleksandra Zienkiewicz opowiada o losach swojej bohaterki

Aleksandra Zienkiewicz udzieliła telewizji Polsat obszernego wywiadu na temat nowych odcinków serialu "Pierwsza miłość" i dalszych losów Kingi, Łukasza i Janka. Co nam zdradziła? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2020 od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W minionym sezonie serialu "Pierwsza miłość" Kinga po latach średnio udanego małżeństwa postanowiła rozstać się z Arturem i związać się ze swoim kochankiem Jankiem. Jakie będą jej dalsze losy?

Marysia odnajdzie swojego biologicznego ojca! Znany aktor dołącza do obsadyZobacz więcej

W wywiadzie dla telewizji Polsat Aleksandra Zienkiewicz podzieliła się z fanami serialu kilkoma szczegółami na temat swojej bohaterki. Aktorka zdradziła, że dzięki Jankowi Kinga będzie mogła rozwijać nieco inne obszary swojej osobowości.

Widzowie przywykli do Kingi w obcasach, która ma męża w garniturze. Janek natomiast jest dopasowany do tej drugiej natury Kingi. Tej, która potrzebuje wyzwania, adrenaliny i robiła na przykład kursy survivalowe. Cały ten romans zaczął się przecież od wywiadu na temat uwięzienia Kingi w jaskini.

Gwiazda "Pierwszej miłości" zdradziła także, że w nowych odcinkach Artur wcale nie zniknie z jej życia, a cała trójka stworzy dość specyficzny trójkąt, który niejednokrotnie zaskoczy widzów!

Łukasz ma do tego ogromny dystans. Żartuje, czasami pytając, czy dobrze się bawię na tych wakacjach od męża. Artur przecież sporo narozrabiał i takie wakacje miał znacznie częściej. Jeśli chodzi o Maćka, to bardzo dobrze nam się razem pracuje. Również w trójkę, z Łukaszem.

Sylwia nie wróci do YOLO?! Edyta Herbuś o dalszych losach swojej bohaterkiZobacz więcej

Aleksandra Zienkiewicz wzięła także swoją bohaterkę w obronę i wytłumaczyła, dlaczego Kinga po tylu latach zdecydowała się na nowy związek, mimo że razem z Arturem wychowywała wspólnie dwójkę dzieci.

Ważne, żeby widz rozumiał, dlaczego postać to robi. Biorąc za przykład Kingę, nie można zapominać, że to nie jest kobieta, która poderwała obcego faceta w kawiarni i wymyśliła sobie, że rzuci wszystko, żeby się z nim dobrze pobawić. Kinga była wielokrotnie zdradzana i delikatnie mówiąc „średnio" szczęśliwa, a przed uczuciem do Janka jednak się broniła. Decyzja, którą podjęła była bardzo trudna. Kinga wciąż zastanawia się, czy dobrze zrobiła.

Nowe odcinki serialu "Pierwsza miłość" powstają w ścisłym reżimie sanitarnym. Mimo to prace szybko posuwają się do przodu. Nowe odcinki pojawią się na antenie Polsatu już jesienią tego roku!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Najo (gość)

    W artykule tyle pier....,że nawet w całej historii serialu tyle pewnie nie było.Dla kogo te bzdety,dla Jessik i Karyn,bo dla normalnych na pewno nie.No i żeby aktorzy emeryci i nieudacznicy mogli zarobić.

    06.07.2020 12:30
  • SANDRA (gość)

    Seks, miłość nigy nie rozłączy tej pary jak małe gołębie

    03.07.2020 11:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×