"Pierwsza miłość" po wakacjach 2022. Laura namiesza w związku Marysi i Wenerskiego? Lawina spekulacji przez jedno zdjęcie

Przed wakacyjną przerwą w emisji "Pierwszej miłości", Marysia i Wenerski otwarcie wyznali co do siebie czują i oficjalnie stali się parą. Mimo to, Jakub nadal ma słabość dla Laury, której niedawno na skutek "nieszczęśliwego wypadku" zmarł mąż. Na oficjalnym Instagramie serialu pojawiło się właśnie nowe zdjęcie z wdową po Grzegorzu. Czyżby miała ona namieszać w relacji Marysi i Wenerskiego?

Multimedia

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2022 - związek Marysi i Wenerskiego

Przed wakacyjną przerwą w emisji "Pierwszej miłości", widzowie mogli oglądać nieustannie rozwijającą się relację Marysi i doktora Wenerskiego. Choć długo się oni docierali, to w końcu postanowili wyznać, co do siebie czują i od niedawna oficjalnie są parą. Pomimo miłosnej deklaracji Jakuba, mężczyzna wciąż czuję słabość do Laury, której pomógł w walce z nowotworem i której niedawno zmarł mąż. Grzegorz został zepchnięty z dachu przez swojego szefa po tym, jak wplątał się w nielegalne intrygi pracodawcy.

Ewelina już niebawem wyjdzie z więzienia? Bartek od dawna na to czekałZobacz więcej

Laura namiesza w związku Marysi i Wenerskiego?

Na oficjalnym koncie na Instagramie "Pierwszej miłości" dodano najnowsze zdjęcie z planu, na którym możemy zobaczyć odtwórczynie ról Laury i jej córki Anny. Pod opublikowaną fotografią pojawiło się pytanie o to: Jak potoczą się dalsze losy Anki i Laury?. Zdecydowana większość widzów, która postanowiła na nie odpowiedzieć, stwierdziła, że Laura może namieszać w nowym związku Marysi i Wenerskiego. Fani serialu nie są pewni co do siły uczucia, jaka łączy Jakuba z Marysią i obawiają się, że Laura, do której Wenerski ma ewidentnie słabość, mogłaby rozbić jego związek.

No wiadomo Laura namiesza u Wenerskiego Marysia znowu zraniona wróci do Kacpra bo w końcu nie są rodzeństwem

jestem podobnego zdania 😁

Ewidentnie proponuje romans - możemy przeczytać w komentarzach pod udostępnionym zdjęciem na Instagramie "Pierwszej miłości".

Jesteście podobnego zdania?

Zobacz galerię

Honorata Witańska jest singielką? Gwiazda Polsatu zdradziła nam, jak obecnie wygląda jej życie uczucioweZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • MAREK KALITA (gość)

    LECH MACKIEWICZ

    03.08.2022 13:15
  • RADOSLAW KRZYZOWSKI (gość)

    PIOTR GRABOWSKI

    03.08.2022 13:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×