"Pierwsza miłość" po wakacjach 2022. Na te wątki widzowie czekają najbardziej. Co się stanie z Martą, Emilką, Marysią i innymi? Melka powróci do serialu? [CO SIĘ WYDARZY]

Wakacyjna przerwa w emisji "Pierwszej miłości" spowodowała, że fani serialu z niecierpliwością wyczekują rozstrzygnięć w wątkach ich ulubionych bohaterów. Ci postanowili zabrać głos w tej sprawie i zdradzili, losy których postaci ich najbardziej ciekawią. Co się stanie z Martą, Emilką, Marysią i innymi?

Multimedia

"Pierwsza miłość" - widzowie śledzą losy bohaterów już od 18 lat

Emisja pierwszego odcinka słynnej wrocławskiej produkcji miała miejsce 4 listopada 2004 roku na antenie telewizji Polsat. Od tego czasu "Pierwsza miłość" jest nieprzerwanie emitowana i doczekała się już ponad 4 tysięcy odcinków, co czyni ją jednym z najdłużej emitowanych seriali w historii polskiej telewizji. Przez ten czas widzowie mocno się zżyli z głównymi bohaterami wrocławskiej produkcji i regularnie śledzą ich losy.

Jak kiedyś wyglądali główni bohaterowie serialu? Przy dawnym Arturze złapiecie się za głowę!Zobacz więcej

Niestety przez wakacyjną przerwę w emisji, fani serialu musieli zrobić sobie zrobić od niego wolne, przez co, do jesieni będą musieli czekać na rozstrzygnięcia w wątkach ich ulubionych bohaterów. Losy których postaci ich najbardziej ciekawią? Co się stanie z Marysią, Emilką, Martą i innymi ulubieńcami widzów? Czy szykują się jakieś spektakularne powroty?

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, na rozstrzygnięcia których wątków w "Pierwszej miłości" widzowie czekają najbardziej!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Ci bohaterowie zniknęli z dnia na dzień. Co się z nimi stało?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • Fan pierwszej miłości (gość)

  No ja też nie mogę doczekać kiedy będzie pierwsza miłość i jestem ciekaw czy prawda wyjdzie na jaw czy Marsa będzie szefem kliniki

  07.08.2022 16:42
 • maciek z klanu (gość)

  melka wróci wtedy kiedy ci na głowe spadnie belka

  05.08.2022 15:09
 • Woo (gość)

  Fajnie ze Melka wraca. Ciekawe czy emilka wróci do Marcina czy pozna kogoś innego.

  07.07.2022 22:53
 • Ewe.. (gość)

  Kiedy wróci melka ?

  01.07.2022 12:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×