"Pierwsza miłość" po wakacjach. Marta do reszty zakochała się w Mateuszu! Czy Emilka odkryje, kim tak naprawdę jest nowy partner jej przyjaciółki? [CO SIĘ WYDARZY?]

Przed wakacyjną przerwą w emisji "Pierwszej miłości" znajomość Marty oraz Mateusza (który przedstawiał się jako Łukasz) wyraźnie nabierała tempa. Okazuje się, że w najnowszych odcinkach Marta do reszty straci dla niego głowę, nie zdając sobie sprawy z tego, kim tak naprawdę jest jej obecny partner. Kobieta będzie się też chciała pochwalić Emilce wizerunkiem swojego nowego ukochanego. Czy przyjaciółce uda się zdemaskować oszusta i pokrzyżować mu jego niecne plany?

Multimedia

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2022 - związek Marty i Mateusza (Łukasza)

Przed wakacyjną przerwą w emisji "Pierwszej miłości", widzowie mogli oglądać rozwijającą się znajomość Marty z Mateuszem. Mężczyzna, który przedstawił się jako Łukasz, wcześniej był w związku z Emilką, której do reszty próbował zniszczyć życie. Miesiącami znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. Doszło nawet do tego, że udawał, że jest sparaliżowany, aby ją tylko przy sobie zatrzymać. Finalnie mu się to nie udało i teraz próbuje wykorzystać w planie swojej zemsty Martę.

Mateusz nie bez powodu zaczepił swego czasu Martę w barze, po czym ją odurzył i zaciągnął do siebie, nie ujawniając kim jest. Dopiero później Marta poznała fałszywe imię i nazwisko Mateusza, który przedstawił się jej jako Łukasz Kownacki. W najnowszych odcinka "Pierwszej miłości" okaże się, że Marta coraz poważniej myśli o Łukaszu, który bez problemu ją w sobie rozkochał.

Laura namiesza w związku Marysi i Wenerskiego? Lawina spekulacji przez jedno zdjęcieZobacz więcej

Marta do reszty zakochała się w Mateuszu! Czy Emilka odkryje o nim prawdę?

W 3445. odcinku "Pierwszej miłości" Emilka wróci do Wrocławia, gdzie będzie rozmawiać z Martą na temat jej związku z Łukaszem. Choć nie wie o nim zbyt wiele, to coraz bardziej traci dla niego głowę. Będzie opowiadać Emilce o tym, jaki Łukasz jest fantastyczny i czarujący, nie zdając sobie sprawy, kim tak naprawdę on jest. Niespodziewanie Emilka zapyta Martę o to, czy ma zdjęcie swojego nowego ukochanego.

Marta zda sobie wówczas sprawę z tego, że nie posiada ani jednego zdjęcia Łukasza oraz z faktu, że mimo iż spotykają się od kilku tygodni, to nikt z jej znajomych go nie widział. To da jej sporo do myślenia.

Zobacz galerię

Honorata Witańska jest singielką? Gwiazda Polsatu zdradziła nam, jak obecnie wygląda jej życie uczucioweZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • TOMASZ KOT (gość)

  LUKASZ NOWICKI

  22.08.2022 18:05
 • BARTLOMIEJ KASPRZYKOWSKI (gość)

  MAREK KALITA

  22.08.2022 17:53
 • PIOTR ADAMCZYK (gość)

  MARCIN BOSAK

  22.08.2022 17:50
 • TOMASZ KAROLAK (gość)

  ROBERT MOSKWA

  22.08.2022 17:46
 • PAWEL DELAG (gość)

  SLAWEK UNIATOWSKI

  22.08.2022 17:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×