"Pierwsza miłość" po wakacjach. Michał może stracić wzrok. Jak w obliczu tragedii zachowa się Marysia? [CO SIĘ WYDARZY?]

W ostatnich, przedwakacyjnych odcinkach "Pierwszej miłości" Michał został dotkliwie pobity i trafił do szpitala pod opiekę Kacpra. Jak się okazuje, po powrocie na antenę w serialu będzie dużo się działo. Obrażenia Michała będą na tyle groźne, że będą mogły doprowadzić do utraty wzroku.

Multimedia

"Pierwsza miłość". Co się wydarzy po wakacjach?

Pierwszy, powakacyjny odcinek serialu "Pierwsza miłość" zostanie wyemitowany 29.08.2022, o godz. 18 w Polsacie. Przyniesie on rozwinięcie dramatycznego wątku pobitego Michała (Wojciech Błach). Marysia (Aneta Zając) usłyszy tragiczną diagnozę, według której jej byłem mężowi grozi utrata wzroku. Kobieta będzie zdruzgotana tą wiadomością, która będzie kolejnym nieszczęściem na jej drodze. Marysia nie będzie w stanie pogodzić się również ze zwolnieniem z kliniki i utratą stanowiska na które ciężko pracowała.

Laura namiesza w związku Marysi i Wenerskiego? Lawina spekulacji przez jedno zdjęcieZobacz więcej

W trudnych chwilach kobieta będzie mogła liczyć na wsparcie najbliższych. Swojej przyjaciółki Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), oraz Jakuba Wenerskiego (Przemysław Sadowski). Czy dramatyczne chwile zbliżą ją znowu do Michała i będzie w stanie wybaczyć mu wcześniejsze krzywdy? W obliczu ślepoty byłego męża, Marysia będzie instynktownie starała się otoczyć go opieką.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×