"Pierwsza miłość". Pola morduje swoich byłych kochanków? [CO SIĘ WYDARZY]

Po rozstaniu z Polą, Norbert bezskutecznie próbuje ułożyć swoje życie bez obecności zaborczej i opętanej kochanki. Niestety kobieta nie daje mu spokoju. Sprawdźcie, co wydarzy się w najbliższych odcinkach "Pierwszej miłości"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" nowe odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Po wypadku samochodowym Poli (Katarzyna Joda) udaje jej się ściągnąć Norberta (Łukasz Konopka) do mieszkania za pośrednictwem znajomego. Gdy mężczyźnie wydawało się, że będzie to ich ostatnie spotkanie…Pola nalega na kolejne tłumacząc, że były partner zostawił u niej rzeczy.

Olek (Krzysztof Wieszczek) ostrzega go przed grą niebezpiecznej kochanki. Norbert prosi o pomoc Bartka (Rafał Kwietniewski), ale dochodzi między nimi do sprzeczki. Mężczyzna ostatecznie zjawia się u Poli. Nie wie jednak, że jego godziny są policzone! Wszystko za sprawą planu opętanej kobiety, która postanowiła zakończyć ich wspólne życie serwując zatrute jedzenie.

Nowy współlokator chce przespać się z Melką?Zobacz więcej

Marysia (Aneta Zając) wraz z ratownikiem przyjeżdżają do domu Poli. Sytuacja jest dramatyczna, ponieważ Norbert i jego była partnerka nie wykazują oznak życia! Marysia zdaje sobie sprawę, że musi o wszystkim powiadomić brata Norberta, Bartka, który jest w rozsypce po wypadku Emilki (Anna Ilczuk). Bartek będzie obwiniał się o śmierć brata. Uważa, że powinien mu pomóc, gdy Norbert potrzebował jego pomocy.

Dramatyczne chwile w serialu „Pierwsza miłość” już dziś o godzinie 18:00 na antenie Polsatu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×