"Pierwsza miłość" Polsat 17.05.2013 odc. 1711. Igor brutalnie zamordowany! Sabina poroniła!

Kto stoi za zabiciem świeżo poślubionego męża Sabiny?

Multimedia

O tym, że w "Pierwszej miłość" dojdzie do morderstwa, było wiadomo od pewnego czasu. Teraz jednak jest już pewne, że ofiarę będzie Igor (Rafał Mohr)!

Ślub Sabiny (Urszula Dębska) dochodzi do skutku mimo protestów rodziców dziewczyny i faktu, że kobieta przyłapuje narzeczonego na kłamstwie. Jednak zakochana daje się udobruchać i w końcu para mówi sobie sakramentalne "tak". Tuż po ceremonii młodzi małżonkowie zaczynają się kłócić i szarpać. W pewnym momencie Igor uderza Sabinę tak mocno, że ta upada i traci przytomność. Wezwana na miejsce karetka zabiera dziewczyną do szpitala. Podczas badań okazuje się, że Sabina była w ciąży, jednak upadek spowodował, że poroniła! CZYTAJ TAKŻE: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" - ŚLUB I BRUTALNE MORDERSTWO! BĘDZIE ŚLUB W "PIERWSZEJ MIŁOŚCI"!

W 1711. odcinku o Sabinę troszczy się rodzina. Igor, który pojawia się w szpitalu, wdaje się w kłótnię nawet z Grażyną (Grażyna Wolszczak) i Grzegorzem (Jan Jankowski). Dziewczyna ma dość męża i prosi matkę, by pojechała do mieszkania Kaczmarczyka i zabrała jej rzeczy. Na miejscu kobieta zastaje... martwego Igora! Zgłasza sprawę policji, która jednak zaczyna traktować ją jako główną podejrzaną. Do grona potencjalnych zabójców zostaje dodany Grzegorz. Kto Waszym zdaniem okaże się mordercą?

Zobacz, co wydarzy się w następnych odcinkach serialu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×