"Pierwsza miłość" Polsat 27.09.2013 odc. 1746. Wiemy, kto zabił Igora! [SPOILER]

Sprawdź, co wydarzy się w 1746 odcinku "Pierwszej miłości", który zostanie wyemitowany w piątek 27 września o godzinie 18:00 w Polsacie!

Multimedia

W 1746. odcinku "Pierwszej miłości" wreszcie wyjdzie na jaw, kto zamordował Igora (Rafał Mohr).

CZYTAJ TAKŻE: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" NOWE ODCINKI POLSAT JESIEŃ 2013. SANDRA W CIĄŻY Z HUBERTEM! "PIERWSZA MIŁOŚĆ" - NOWE ODCINKI. MARYSIA DA HUBERTOWI DRUGĄ SZANSĘ!

Jak informuje serwis SuperSeriale.pl, Mikołaj (Błażej Michalski) będzie rozmawiał ze Staszkiem, kolegą z korporacji taksówkowej Błażeja (Paweł Krucz). Okaże się, że mężczyzna był na osiedlu Igora wieczorem, gdy mężczyzna został zamordowany! Wyjeżdżając, taksówkarz niechcący porysował luksusowe auto. Zostawiał właścicielowi swój numer telefonu, by ten mógł się z nim skontaktować, ale poszkodowany nie zgłosił się do niego. Mikołaj ustali, że samochód należał do Olgierda (Andrzej Grabowski) - ojca Igora!

To właśnie Olgierd odwiedził syna już po wizycie Grzegorza Króla (Jan Jankowski), który po kłótni Igora z Grażyną w szpitalu poszedł do niego i zagroził mu, że pożałuje tego, co zrobił Sabinie (Urszula Dębska). Już po dokonaniu zbrodni do mieszkania Kaczmarczyka przyszedł Radek, a później Grażyna, która zawiadomiła policję - zdradził serwis SuperSeriale.pl.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×