"Pierwsza miłość" Polsat 8.10.2013 odc. 1753. Agata wkracza w życie Wekslerów

Sprawdź, co wydarzy się w 1753. odcinku "Pierwszej miłości", który zostanie wyemitowany we wtorek 7 października o godzinie 18:00 w Polsacie!

W odc. 1753 "Pierwszej miłość" do obsady serialu dołącza Agata (Aleksandra Kisio). Córka Wekslera przyszła na świat, zanim jej ojciec Karol (Karol Stasburger) poznał Grażynę (Grażyna Wolszczak) i urodziła się Sabina (Urszula Dębska).

Do tej pora Agata mieszkała w Stanach Zjednoczonych, dlatego jej kontakt z rodziną Wekslerów był zdecydowanie ograniczony, Grażyna i Sabina znały Agatę głównie z opowieści. Dlatego nagły przyjazd córki Karola do Wrocławia wprawadza zamęt w życie rodziny. Tym bardziej, że starsza siostra Sabiny jest osobę interesowną i przebiegłą.

Jak informuje serwis SuperSeriale.pl, Agata podczas powitania z ojcem nie wysila się na żadne serdeczne gesty czy słowa, lecz od razu zaczyna mu grozić. Chce bowiem wyłudzić od Wekslera kolejne pieniądze na życie i kontynuację studiów za oceanem. Gdy ojciec stanowczo odmawia, dziewczyna zarzuca mu, że traktuje ją gorzej niż Sabinę. Zaczyna knuć przeciwko Karolowi i młodszej siostrze.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "PIERWSZA MIŁOŚĆ" NOWE ODCINKI POLSAT JESIEŃ 2013. SANDRA W CIĄŻY Z HUBERTEM! "PIERWSZA MIŁOŚĆ" - NOWE ODCINKI. MARYSIA DA HUBERTOWI DRUGĄ SZANSĘ![/sc]

Agata postanawia zwierzyć się Sabinie ze swoich problemów finansowych. Młodsza Wekslerówna chce pomóc przyrodniej siostrze i oferuje jej pracę w salonie mody. W dowód wdzięczności Agata zapewnia Sabinę, że chce spędzić z nią więcej czasu i lepiej ją poznać. Kiedy jednak pojawia się Natan (Krzysztof Kwiatkowski), Agata zaczyna interesować się chłopakiem siostry...

Jak, Waszym zdaniem, rozwinie się ten wątek?

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • widzz (gość)

    Jakie" M jak miłość" (pierwszy akapit) ten tekst chyba ktos powinien sprawdzic przed publikacja

    03.10.2013 17:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×