"Pierwsza miłość" Polsat. Nowe odcinki już w kwietniu! Co się wydarzy w nowym sezonie? Marysia zdradzi Huberta z Szymonem?!

Już w kwietniu na antenie Polsatu zostaną wyemitowane nowe odcinki "Pierwszej miłości"! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

W nowym sezonie "Pierwszej miłości" pod znakiem zapytania stanie związek Marysi (Aneta Zając) i Huberta (Michał Czernecki). Na jednej z imprez Marysia wypije drinka, do którego ktoś prawdopodobnie dosypał jej narkotyki. Dziewczyna zupełnie nie będzie wiedziała, co się z nią dzieje. Po powrocie do domu odwiedzi ją Szymon (Marcin Korcz). Marysia wyprosi go z mieszkania, jednak niedomknięte drzwi pozwolą sąsiadowi dostać się do środka.

CZYTAJ TAKŻE: ANETA ZAJĄC NIE ODEJDZIE Z "PIERWSZEJ MIŁOŚCI" ANETA ZAJĄC OSKARŻA KRAWCZYKA, ŻE NIE DBA O DZIECI

Marysia obudzi się następnego dnia półnaga, a wokół będę porozrzucana ubrania. W łóżku Hubert znajdzie rzemyk Szymona. Do dziewczyny zaczną docierać obraz z poprzedniej nocy. Nie będzie miała jednak pewności, czy upojne chwile spędzone w towarzystwie Szymona faktycznie miały miejsce, czy stanowią tylko wytwór jej wyobraźni i efekt nieświadomego zażycia narkotyków.

Co naprawdę wydarzyło się między Marysią i Szymonem? I jak cała sytuacja wpłynie na relację dziewczyny z Hubertem? Nowe odcinki serialu już w kwietniu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×